Data publikacji: 2020-07-28
, autor: Jacek Żytnicki

Ekonomiczna lampa robocza CRK2 w wersji z homologacją cofania

Lampa CRK2 uzupełniła imponujący asortyment lamp roboczych w technologii LED polskiego producenta, firmy WESEM. Optymalnie dobrane parametry zamknięto w przemyślanym produkcie w bardzo atrakcyjnej cenie. W ostatnim czasie rodzina lamp CRK2 powiększyła się o wersję posiadającą homologację cofania, przeznaczoną do użytku drogowego w samochodach ciężarowych i dostawczych.

CRK2_produkt.jpg

Produkty CRK2 to seria kwadratowych lamp o popularnym rozmiarze 105x105 mm. Lampa o szerokiej wiązce świetlnej została przygotowana w dwóch wersjach. Pierwsza o strumieniu świetlnym 800 lm (moc 11 W) doskonale sprawdzi się jako energooszczędna i wygodna w użytkowaniu alternatywa dla lampy halogenowej, natomiast druga – o strumieniu 1600 lm (moc 22 W) – odpowie na potrzeby użytkowników, którzy do podniesienia komfortu pracy i widoczności potrzebują doświetlenia większego obszaru.


Lampa o strumieniu świetlnym 1600 lm występuje także w wersji lampy cofania i posiada homologację E20 do użytku na drogach publicznych.  

Producent przygotował egzemplarz o kompaktowym rozmiarze, który doskonale wpasuje się także we wnęki i przestrzenie z ograniczoną ilością miejsca. Modyfikacja umiejscowienia uchwytu oraz sposoby jego regulacji dają możliwość założenia lampy w wybrany sposób, w tym bardzo estetyczny montaż reflektora do tylnej części powierzchni.Seria lamp LED CRK2 to doskonały produkt dla klientów, którzy oczekują:

  • zastosowania nowoczesnych technologii w użytkowanych produktach,
  • optymalnie dobranych parametrów w celu uzyskania ekonomicznego rozwiązania,
  • wyrobu dobrej jakości od sprawdzonego producenta,
  • produktu w bardzo przystępnej cenie w klasie lamp roboczych do 1600 lm,
  • dbałości o jakość użytych materiałów i estetyki wykonania,
  • lampy o doskonałych parametrach mechanicznych (najwyższa klasa szczelności, odporność na wibracje),
  • możliwości wyboru wielu opcji i dowolnego sposobu montażu,
  • pewnej gwarancji.

Lampy produkowane są w Polsce, a każda faza produkcji jest kontrolowana zgodnie z obowiązującym w firmie systemem jakości ISO 9001:2015.

Lampy CRK2 znajdują zastosowanie w samochodach ciężarowych, dostawczych, terenowych,  specjalnych,  maszynach rolniczych i budowlanych, a także pojazdach wolnobieżnych oraz we wszelkich pojazdach, gdzie potrzebne jest dodatkowe źródło światła. Użytkownicy dostaną bardzo dobrej jakości wyrób europejskiej produkcji w niskiej cenie. Produkty WESEM można nabyć we wszystkich oddziałach Inter Cars w Polsce.