Po zalogowaniu się na platformę uzyskujemy dostęp do wszystkich oferowanych szkoleń e-learningowych. Aby rozpocząć wybrane szkolenie należy kliknąć jego nazwę.

Szkolenia e-learningowe czyli nauka na odległość na dedykowanej platformie edukacyjnej to niezwykle skuteczny i bardzo szybki sposób zdobywania bezpłatnej wiedzy branżowej, biznesowej i technologicznej.
Uczestnicy szkoleń e-learningowych korzystają ze specjalnie przygotowanych kursów, prezentowanych w ciekawy i atrakcyjny sposób - filmy, symulacje, instrukcje itp..

Zapraszamy już dzisiaj do zapoznania się z kursami szkoleniowymi. 
W celu zalogowania się do platformy edukacyjnej należy wejść na  stronę z platformą pod adresem : e-learning.intercars.eu.


Pierwsze logowanie? Zapoznaj się z instrukcją.

O szkoleniach

Naszym klientom oferujemy profesjonalne szkolenia poruszające tematykę związaną z układami klimatyzacji, diagnostyką czujników, układami wtryskowymi, sieciami transmisji danych, testerami, elektroniką, układami hamulcowymi, skrzyniami biegów i wieloma innymi tematami związanymi z działalnością warsztatów samochodowych. Oferujemy także szkolenia biznesowe poruszające obszar zarządzania serwisem oraz obsługi klienta. Nie czekaj zapisz się już dziś!

Show Truck Inter Cars to trzy niezwykłe ciężarówki, które trochę niczym Transformersy z pojazdów drogowych przekształcają się w przestronne sale szkoleniowe. Inter Cars mając nowoczesne mobilne centra szkoleniowe, jest w stanie dotrzeć niemal w każdy region kraju i odwiedzić zainteresowanych rozwojem wiedzy i umiejętności w dziedzinie motoryzacji. Sezon szkoleń Show Car rozpocznie się już w marcu. Nie czekaj zapisz się już dziś!

Trenerzy

Patryk Zawadzki
Absolwent Politechniki Poznańskiej, Wydział Elektryczny o specjalności układy elektryczne i elektroniczne pojazdów. Ukończone studia podyplomowe elektronika i diagnostyka pojazdów. Od 14 lat prowadzi szkolenia rozpoc... Zobacz więcej
Łukasz Krawiec
Jestem absolwentem Wydziału Politechnicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu, na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn, specjalność Technologia Maszyn.Posiadam ponad 8 lat prak... Zobacz więcej
Paweł Szymański
Realizując swoje zainteresowania poprzez kierunki kształcenia a później pracę związał się z motoryzacją. Życie zawodowe rozpoczął jako elektromechanik w serwisie Toyoty. Praca w warsztacie umożliwiła mu zdobycie doświadczen... Zobacz więcej