System Start-Stop

Zestaw 3. szkoleń z zakresu technologii Start Stop. W trakcie szkolenia zostaną omówione fakty i mity dotyczące właściwego zastosowania akumulatorów w systemie. Cykl szkoleń obejmuję następujące tematy: Podstawy działania systemu Start-Stop; O czym należy pamiętać przed wymianą akumulatora; Akumulatory Varta

Techniczne
1 godz

Sposoby i tryby ładowania aut elektrycznych

Szkolenie pozwala szczegółowo zapoznać się z metodami i ograniczeniami procesu ładowania.
Po szkoleniu uczestnik będzie znał sposoby ładowania oraz wiedział jak wpływają one na szybkość ładowania pojazdów elektrycznych i hybrydowych plug-in.

Produktowe
30 min.

Kable do ładowania aut elektrycznych

Pojazdy elektryczne to nie tylko temat na co dzień obecny w mediach oraz prasie branżowej, lecz również w ofercie Inter Cars. W szkoleniu poznacie podstawy przewodowego ładowania aut elektrycznych: budowę, rodzaje oraz standardy połączeń przewodowych.

Produktowe
20 min.

IC Katalog Online - Wyszukiwanie po numerze VIN

IC Katalog Online został udoskonalony o dobór części do danego pojazdu z wykorzystaniem numeru VIN. Zwiększa to precyzyjność oraz szybkość doboru części. W celu skorzystania z tej funkcji wystarczy w polu wyszukiwania wpisać numer VIN lub zeskanować bezpośrednio z dowodu rejestracyjnego przy pomocy skanera 2D lub kamerki internetowej.

Biznesowe
10 min.
+ 7 inne szkolenia dla warsztatów dostępne na platformie: e-learning.intercars.eu
Jak korzystać ze szkoleń e-learningowych Inter Cars?

Każdy klient Inter Cars S.A. posiada bezpłatny dostęp do materiałów szkoleniowych na platformie: e-learning.intercars.eu

Wymagane dane logowania to numer klienta (login) i hasło, których używasz w innych serwisach Inter Cars (np. w IC Katalogu Online).

Pamiętaj, by jako warsztat wybrać opcję "External customers" (użytkownik zewnętrzny).


Problemy z logowaniem?
Zapoznaj się z instrukcją.

O szkoleniach

SZKOLENIA STACJONARNE

Naszym klientom oferujemy profesjonalne szkolenia poruszające tematykę związaną z układami klimatyzacji, diagnostyką czujników, układami wtryskowymi, sieciami transmisji danych, testerami, elektroniką, układami hamulcowymi, skrzyniami biegów i wieloma innymi tematami związanymi z działalnością warsztatów samochodowych. Oferujemy także szkolenia biznesowe poruszające obszar zarządzania serwisem oraz obsługi klienta.

SZKOLENIA SHOW TRUCK

Show Truck Inter Cars to trzy niezwykłe ciężarówki, które trochę niczym Transformersy z pojazdów drogowych przekształcają się w przestronne sale szkoleniowe. Inter Cars mając nowoczesne mobilne centra szkoleniowe, jest w stanie dotrzeć niemal w każdy region kraju i odwiedzić zainteresowanych rozwojem wiedzy i umiejętności w dziedzinie motoryzacji.

SZKOLENIA E-LEARNINGOWE

Szkolenia e-learningowe, czyli nauka na odległość dzięki dedykowanej platformie edukacyjnej, to niezwykle skuteczny i bardzo szybki sposób na zdobycie bezpłatnej wiedzy branżowej, biznesowej i technologicznej. Uczestnicy szkoleń korzystają ze specjalnie przygotowanych kursów, prezentowanych w ciekawy i atrakcyjny sposób - filmy, symulacje, instrukcje itp...

Trenerzy

Paweł Szymański
Realizując swoje zainteresowania poprzez kierunki kształcenia a później pracę związał się z motoryzacją. Życie zawodowe rozpoczął jako elektromechanik w serwisie Toyoty. Praca w warsztacie umożliwiła mu zdobycie doświadczen... Zobacz więcej