Data publikacji: 2023-01-05
, autor: Ewa Peresada

Przeczytaj najnowsze wydanie „Inter Truck”!

Za oknami zima, ale w tym numerze mamy mnóstwo gorących tematów – nie tylko tych związanych z wiedzą, ale i z emocjami!

W jaki sposób Bartosz Ostałowski, ambasador Inter Cars, został rekordzistą Guinnessa?

Każdy z nas na pewno choć raz zastanawiał się, czy mógłby pobić rekord Guinnessa. Bartoszowi Ostałowskiemu udała się ta sztuka, choć nie było to łatwe… W jakiej kategorii i w jaki sposób ambasador Inter Cars ustanowił rekordowy rezultat? Przeczytaj koniecznie artykuł i poznaj emocjonującą historię przygotowań do bicia rekordu!

Q-Service Truck na międzynarodowym szlaku – co to oznacza dla warsztatów?

Q-Service Truck zrzesza w swoich strukturach już blisko 200 serwisów w 9 krajach. Działająca od ponad 20 lat wielomarkowa sieć to największa tego typu organizacja w Polsce. Jej siłą jest obsługa wszystkich marek pojazdów użytkowych, a także tych w segmencie maszyn przemysłowych, autobusów i pojazdów z rynku agro. Znaczącą rolę pełni w tym wsparcie silnych partnerów, tj. marek: Bosch, Castrol, Mann-Hummel, Prometeon oraz ZF Aftermarket.

Przeczytaj artykuł i poznaj plany rozwoju sieci na najbliższe lata! Sprawdź, co wnoszą poszczególni partnerzy strategiczni i zobacz dlaczego warto ubiegać się o członkostwo właśnie w Q-Service Truck!

Przeczytaj najnowsze e-wydanie „Inter Trucka”

Sprawdź, czy Ford Trucks odnosi sukcesy na polskim rynku?

Odpowiedzią na to pytanie może być tytuł kolejnego artykułu „Ford Trucks sprzedał w Polsce 1000 pojazdów”. Podczas uroczystej gali zaprezentowany został 1000. samochód, którego rejestracja miała miejsce we wrześniu 2022 roku. Jest to wyjątkowy, limitowany model Ford F-MAX Blackline.

Kto przyczynił się do tego sukcesu i został nabywcą 1000. pojazdu? Co więcej, nie jest to jego pierwszy F-MAX we flocie. Dlaczego uważa, że warto inwestować w te pojazdy? Przeczytaj artykuł…

Zobacz, jak powstawał kultowy kalendarz Inter Cars 2023!

Piękne kobiety z klasą i sportowe auta! A wszystko utrzymane w klimacie filmowym i gwiazd kina. Czy trzeba dodawać coś więcej?

Koniecznie obejrzyj relację z planu zdjęciowego!

Nowe możliwości dla warsztatów w Inter Cars Marketplace

Inter Cars Marketplace to nie tylko części do samochodów. To również wszystko, to co jest związane z prowadzeniem serwisu samochodowego i jego codziennym funkcjonowaniem.

Sprawdź, jakie funkcje posiada platforma i gdzie można ją znaleźć?

Przeczytaj ciekawe wywiady!

Tym razem o szkoleniach w Inter Cars opowiada Sebastian Baber, Menadżer ds. szkoleń, a o rozwoju firmy, wyzwaniach, trudach i sukcesach – pracownicy firmy Bespol, będącej członkiem sieci Q-Service Truck.

Co jeszcze?

Zapraszamy również do odwiedzenia naszych stałych rubryk dotyczących aktualności z branży, segmentu agroBio Service oraz poświęconych zagadnieniom technicznym i produktowym.

Szczególnym zainteresowaniem cieszy się nasza seria artykułów dotycząca oprogramowania HaynesPro Truck. Zapraszamy do darmowego testowania oprogramowania przez 30 dni. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Przeczytaj najnowsze e-wydanie „Inter Trucka”

Życzymy przyjemnej lektury!


Czytaj także:

18. Wydanie "Inter Truck"

17. Wydanie "Inter Truck"

16. Wydanie  "Inter Truck"

96. Wydanie "Wiadomości Inter Cars"