Data publikacji: 2022-03-17
, autor: Ewa Peresada

Już jest! Przeczytaj najnowsze wydanie „Inter Trucka”

W bieżącym numerze nie zabraknie porad technicznych i ciekawostek z rynku pojazdów ciężarowych. Ponadto zaprosimy Cię do naszego wirtualnego świata oraz na spotkanie z Bartoszem Ostałowskim, który opowie o swojej drodze do marzeń i produkcji VR powstałej na kanwie tej historii.

Co zawiera najnowsze wydanie?

W bieżącym wydaniu dla naszych czytelników przygotowaliśmy dużą porcję praktycznych wskazówek. W dziale „Aktualności” znajdziesz porady, gdzie i jak wyszukiwać najlepsze promocje w ramach zakupów w Inter Cars. Dowiesz się też więcej na temat oferty szkoleń przygotowanej specjalnie dla warsztatów naprawiających pojazdy ciężarowe. Przedstawiamy plany związane z rozwojem i rozbudową niezwykle przydatnego narzędzia, jakim jest Inter Cars e-Catalog, przybliżamy także jaką pomoc można uzyskać od specjalistów z Centrum Kompetencji Silnikowej.

Co nowego w segmencie agro i w sieciach serwisowych?

W tym numerze przeczytasz o nowym dostawcy dla rynku agro oraz o skrojonych na miarę rozwiązaniach ZF w zakresie przekładni i układów napędowych dla ciągników i kombajnów zbożowych. Przedstawimy również ofertę opon przemysłowych do koparko-ładowarek.

Zaprezentujemy sylwetkę kolejnego właściciela serwisu należącego do sieci Q-Service Truck oraz nowy punkt Ford Trucks Polska na Podlasiu.

Czego jeszcze się dowiesz?

Wielu klientów z zainteresowaniem przeczyta artykuły o elektronarzędziach w warsztacie, tj. o kluczach udarowych oraz o tarczach tnących do metalu.

Niezwykle ważne są również kwestie związane z prawidłową utylizacją odpadów warsztatowych. Tym razem specjaliści z Bio-Service wyjaśniają jakie uprawnienia posiadają inspektorzy WIOŚ oraz jakie prawa przysługują przedsiębiorcy w przypadku kontroli.

Zachęcamy również do zapoznania się z serią interesujących artykułów poświęconych zagadnieniom technicznym i produktowym.

Przeczytaj najnowsze e-wydanie „Inter Trucka”