Data publikacji: 2019-08-09

Trendy w przemyśle motoryzacyjnym

Przemysł samochodowy to jeden z najważniejszych sektorów światowej gospodarki. Strategie wielkich koncernów samochodowych kształtują nowoczesne techniki produkcji oraz konkurencyjność. Na każdym kroku jesteśmy zaskakiwani innowacyjnymi rozwiązaniami i tym samym nasze oczekiwania stale rosną.

Trendy w przemyśle motoryzacyjnym.jpg

Ten trend dotyczy również oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego pojazdów. Wzrastający postęp techniczny w oświetleniu ma na celu zainspirować kierowców do poszukiwania i wybierania najciekawszych innowacji. Zwiększona wydajność, poprawa bezpieczeństwa, nowoczesny design, wysoka funkcjonalność to centralne punkty aktualnych trendów w produkcji oświetlenia samochodowego na świecie.


Poznaj lampy zespolone Trucklight

Do portfolio produktów oświetlenia zostały wprowadzone lampy zespolone Trucklight. Wśród nich znalazły się trzy designerskie lampy: Luna, Lucy
i Navia. To najwyższej jakości lampy zespolone, które łączą w sobie funkcjonalność i nowoczesny design. Niewątpliwą zaletą tych lamp jest wykorzystanie w nich technologii LED. Dzięki temu są one bardzo energooszczędne, zachowując przy tym dłuższą żywotność. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ diody LED charakteryzują się kompaktową budową i brakiem luźnych elementów takich jak szkło czy żarnik.
W rezultacie świetnie znoszą drgania, wstrząsy i upadki. Diody LED nie zawierają substancji szkodliwych dla środowiska takich jak rtęć, a dzięki ich wydłużonej żywotności rzadko się je wyrzuca i dlatego są niezwykle przyjazne dla środowiska.


Proces produkcji gwarantem najwyższej jakości

Lampy są w pełni hermetyczne i posiadają zgodność ze stopniem ochrony przed zawilgoceniem IP 68,
a zakres temperatury pracy wynosi –40°C do + 60°C. Technologia LED, w jakiej są one wykonane, zapewnia uzyskanie bardzo dobrych parametrów świetlnych przy bardzo małym poborze prądu.
Do produkcji używane są wyłącznie markowe diody firm takich, jak Osram i Dominant zapewniające wysoką jakość wyrobów. Pozostałe elementy elektroniczne selekcjonowane są według dostawców dla Automotive, co gwarantuje bezawaryjną i bezobsługową pracę układu elektronicznego lampy przez bardzo długi czas. Gwarantowane jest również działanie lampy w sposób niezakłócający pracy innych urządzeń elektrycznych czy elektronicznych w pojeździe, co jest potwierdzone homologacją na kompatybilność elektromagnetyczną. Dla zwiększenia uniwersalności zastosowania, lampy posiadają zakres napięcia zasilania od 10 do 30 V oraz dowolną biegunowość podłączenia przewodów zasilających co umożliwia zastosowanie ich w pojazdach z instalacją 12 V i 24 V.


Wszechstronne zastosowanie

Modele lamp różnią się funkcjami oraz designem. Kompaktowa budowa pozwala na łatwy i różnorodny montaż. Niektóre z lamp posiadają dynamiczny kierunkowskaz, inne metalizowany pierścień. Świetnie sprawdzą się w pojazdach takich, jak samochody ciężarowe, dostawcze, pojazdy specjalistyczne, maszyny rolnicze i inne.


Trucklight to mądry wybór

Trucklight to oświetlenie nowoczesne i funkcjonalne spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Potrzeby naszych klientów są naszym największym priorytetem i dlatego dostarczamy wyłącznie najlepsze rozwiązania zgodne z najnowszymi trendami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą lamp zespolonych Trucklight.

Podobne artykuły

Sieci serwisowe jako element rozwoju biznesowego – podsumowanie szóstego webinaru od Inter Cars

Sieci serwisowe jako element rozwoju biznesowego – podsumowanie szóstego webinaru od Inter Cars

Inter Cars wprowadza do oferty regenerowane zaciski hamulcowe Ferodo

Inter Cars wprowadza do oferty regenerowane zaciski hamulcowe Ferodo

Nowe szkolenie Schaeffler dla serwisów Q-Service Truck

Nowe szkolenie Schaeffler dla serwisów Q-Service Truck

Inter Cars w czołówce dziesięciu największych polskich firm rodzinnych

Inter Cars w czołówce dziesięciu największych polskich firm rodzinnych