Data publikacji: 2019-08-09

Trendy w przemyśle motoryzacyjnym

Przemysł samochodowy to jeden z najważniejszych sektorów światowej gospodarki. Strategie wielkich koncernów samochodowych kształtują nowoczesne techniki produkcji oraz konkurencyjność. Na każdym kroku jesteśmy zaskakiwani innowacyjnymi rozwiązaniami i tym samym nasze oczekiwania stale rosną.

Trendy w przemyśle motoryzacyjnym.jpg

Ten trend dotyczy również oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego pojazdów. Wzrastający postęp techniczny w oświetleniu ma na celu zainspirować kierowców do poszukiwania i wybierania najciekawszych innowacji. Zwiększona wydajność, poprawa bezpieczeństwa, nowoczesny design, wysoka funkcjonalność to centralne punkty aktualnych trendów w produkcji oświetlenia samochodowego na świecie.


Poznaj lampy zespolone Trucklight

Do portfolio produktów oświetlenia zostały wprowadzone lampy zespolone Trucklight. Wśród nich znalazły się trzy designerskie lampy: Luna, Lucy
i Navia. To najwyższej jakości lampy zespolone, które łączą w sobie funkcjonalność i nowoczesny design. Niewątpliwą zaletą tych lamp jest wykorzystanie w nich technologii LED. Dzięki temu są one bardzo energooszczędne, zachowując przy tym dłuższą żywotność. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ diody LED charakteryzują się kompaktową budową i brakiem luźnych elementów takich jak szkło czy żarnik.
W rezultacie świetnie znoszą drgania, wstrząsy i upadki. Diody LED nie zawierają substancji szkodliwych dla środowiska takich jak rtęć, a dzięki ich wydłużonej żywotności rzadko się je wyrzuca i dlatego są niezwykle przyjazne dla środowiska.


Proces produkcji gwarantem najwyższej jakości

Lampy są w pełni hermetyczne i posiadają zgodność ze stopniem ochrony przed zawilgoceniem IP 68,
a zakres temperatury pracy wynosi –40°C do + 60°C. Technologia LED, w jakiej są one wykonane, zapewnia uzyskanie bardzo dobrych parametrów świetlnych przy bardzo małym poborze prądu.
Do produkcji używane są wyłącznie markowe diody firm takich, jak Osram i Dominant zapewniające wysoką jakość wyrobów. Pozostałe elementy elektroniczne selekcjonowane są według dostawców dla Automotive, co gwarantuje bezawaryjną i bezobsługową pracę układu elektronicznego lampy przez bardzo długi czas. Gwarantowane jest również działanie lampy w sposób niezakłócający pracy innych urządzeń elektrycznych czy elektronicznych w pojeździe, co jest potwierdzone homologacją na kompatybilność elektromagnetyczną. Dla zwiększenia uniwersalności zastosowania, lampy posiadają zakres napięcia zasilania od 10 do 30 V oraz dowolną biegunowość podłączenia przewodów zasilających co umożliwia zastosowanie ich w pojazdach z instalacją 12 V i 24 V.


Wszechstronne zastosowanie

Modele lamp różnią się funkcjami oraz designem. Kompaktowa budowa pozwala na łatwy i różnorodny montaż. Niektóre z lamp posiadają dynamiczny kierunkowskaz, inne metalizowany pierścień. Świetnie sprawdzą się w pojazdach takich, jak samochody ciężarowe, dostawcze, pojazdy specjalistyczne, maszyny rolnicze i inne.


Trucklight to mądry wybór

Trucklight to oświetlenie nowoczesne i funkcjonalne spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Potrzeby naszych klientów są naszym największym priorytetem i dlatego dostarczamy wyłącznie najlepsze rozwiązania zgodne z najnowszymi trendami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą lamp zespolonych Trucklight.

Podobne artykuły

Klienci Inter Cars okiełznali motoryzacyjne potwory

Klienci Inter Cars okiełznali motoryzacyjne potwory

Dal(EKO)wzroczna działalność Inter Cars

Dal(EKO)wzroczna działalność Inter Cars

Odkryj polskie strony Ford Trucks

Odkryj polskie strony Ford Trucks

Nowoczesny filtr paliwa Hengst Blue.maxx już w Polsce

Nowoczesny filtr paliwa Hengst Blue.maxx już w Polsce