Data publikacji: 2019-09-02

Sprawdź, jakie szkolenia przygotował we wrześniu Inter Cars

Czy zawód mechanika to usługa wpływająca wyłącznie na losy naprawianego samochodu, czy może również na jego właściciela? Jakie przełożenie ma dobrze lub źle wykonana naprawa na życie i zdrowie zlecającego usługę? Na koniec najważniejsze pytanie: czy właściciele warsztatów widzą korelacje jakości pracy swoich pracowników i ilości oraz jakości odbytych przez nich szkoleń?

TW202159.jpg

Wrześniowa oferta szkoleniowa Inter Cars to prawie 80 spotkań dotyczących rynku osobowego i ciężarowego. Przygotowane zostały one przez specjalistów z myślą o specjalistach. Dobry warsztat to rzetelnie wykonana usługa, a ta z kolei jest gwarancją rentowności biznesu.


Szkolenia osobowe

We wrześniu Inter Cars wraz z trenerami takich dostawców jak Bosch, Ravenol, Denso, Hengst, Ate, Contitech czy Nissens, zaproponują klientom rynku osobowego 63 szkolenia w kategoriach: techniczne (35 spotkań), biznesowe (2 spotkania) oraz Show Car (26 spotkań).

Sprawdź harmonogram szkoleń i bądź pewien, że Twoi pracownicy poradzą sobie bez problemu np. z diagnostyką i obsługą automatycznej skrzyni biegów, przeprogramują sterowniki pojazdów zgodnie z normą Euro 5 i Euro 6, w rzetelny i szybki sposób przeprowadzą ocenę techniczną stanu opon, diagnostykę i montaż sprężarek klimatyzacji czy diagnostykę oscyloskopową.

Inter Cars to firma, która doskonale rozumie jak funkcjonuje warsztat, z iloma codziennymi problemami musi się zmagać i jak mało czasu mają pracownicy na szkolenia. Rozumie również, że są one niezbędne dla podtrzymania właściwego poziomu jakości usługi. W związku z tym we wrześniu Inter Cars przygotował 26 spotkań mobilnych w Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Nowym Sączu i Zielonej Górze.

Na szkolenia można zapisywać się TUTAJ.

Szczegółowy wykaz wrześniowych szkoleń Inter Cars w poniższym linku:

SZKOLENIA OSOBOWE


Szkolenia ciężarowe

Pomimo iż polskie firmy transportowe nie znajdują się w czołówce krajów z największą ilością samochodów, to od 2008 r. jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród państw unijnych, biorąc pod uwagę przejechane tonokilometry. Eksploatacja naszych aut jest więc ogromna, a co za tym idzie opieka warsztatowa, musi być na najwyższym poziomie.

Jakość usług natomiast, wymaga ciągłego doszkalania się. Inter Cars, wychodząc naprzeciw tym potrzebom, przygotował we wrześniu 15 szkoleń dedykowanych rynkowi ciężarowemu. Wśród nich klienci znajdą 3 szkolenia techniczne oraz 12 mobilnych Show Truck. Przy ich realizacji Inter Cars ścisłe współpracuje z czołowymi dostawcami, takimi jak Febi, Nissens czy Texa.

Wśród tematów, nad którymi szkoleniowcy pochylą się we wrześniu, znajdą się: turbodoładowanie silników spalinowych, czujniki stosowane w pojazdach ciężarowych, zautomatyzowane skrzynie biegów i wiele innych.

Na szkolenia można zapisać się TUTAJ.

Szczegółowy wykaz wrześniowych szkoleń Inter Cars w poniższym linku:

SZKOLENIA CIĘŻAROWE

Podobne artykuły

Październikowe szkolenia w Inter Cars

Październikowe szkolenia w Inter Cars

W Nowy Rok z nową wiedzą

W Nowy Rok z nową wiedzą

Listopadowe szkolenia Inter Cars już dostępne. Nie czekaj, sprawdź i znajdź coś dla siebie!

Listopadowe szkolenia Inter Cars już dostępne. Nie czekaj, sprawdź i znajdź coś dla siebie!

Elring wspólnie z Inter Cars szkolą młodych mechaników

Elring wspólnie z Inter Cars szkolą młodych mechaników