Data publikacji: 2019-11-04

Listopadowe szkolenia Inter Cars już dostępne. Nie czekaj, sprawdź i znajdź coś dla siebie!

Czasy kiedy samochód można było naprawić samemu za pomocą młotka i śrubokrętu bezpowrotnie minęły. Dzisiejsze auta to skomplikowane i delikatne pojazdy, w których mechanika płynnie miesza się z zaawansowaną elektroniką i informatyką. Z tego też powodu zawód mechanika samochodowego stał się profesją wymagającą stałego doszkalania. Samodzielne poszukiwanie nowych rozwiązań i technologii bywa trudne i czasochłonne, dlatego Inter Cars co miesiąc prezentuje klientom pakiet profesjonalnych szkoleń, które pozwalają na rozwój osobisty, biznesowy i techniczny.

TW201915 — kopia.jpg
DSC08896.jpg
TW201818 — kopia.jpg
Young Car Mechanic 2019 - Najlepsi z najlepszych (10).jpg

W listopadzie oferta dla rynku osobowego i ciężarowego obejmuje prawie 50 szkoleń. Przygotowana przez specjalistów i pasjonatów branżowych, pozwoli każdemu, kto chce poszerzać swoje horyzonty, znaleźć coś dla siebie.


Szkolenia osobowe

Dla rynku osobowego Inter Cars wraz z wybranymi dostawcami, m.in. Ravenol, Schaeffler, Magneti Marelli, Delphi, ATE czy Meyle, proponuje 32 szkolenia techniczne, 8  mobilnych oraz jedno biznesowe.

Zmiany w technologii, wymagania klientów i oczekiwania rynku, czyli fluktuacja przenikających się popytu i podaży, determinują konieczność rozwoju warsztatów. Te zmiany dotykają nie tylko samego biznesu, ale również świadomość pracowników, którzy widzą w szkoleniach szansę rozwoju zawodowego i osobistego. Inwestowanie w ich chęci to nie tylko motywator do działania, ale również sposób pozyskiwania i zatrzymania w warsztacie dobrych, wyszkolonych i zaufanych specjalistów.

W tym miesiącu podczas dwudniowych szkoleń technicznych Inter Cars proponuje tematykę dotykającą między innymi procedury wymiany komponentów w układzie rozrządu oraz napędu pomocniczego, systemu kontroli ciśnienia w oponach, technik hybrydowych, elektromechaniki, elementów sterowania zaworami czy sieci transmisji danych.

Podczas szkoleń z zakresu Show Car, które w listopadzie odbędą się w Chełmie, Inter Cars we współpracy z takimi firmami jak Contitech, Denso, Elring czy Hengst, zajmie się między innymi tematyką związaną z układem klimatyzacji, budową i regulacją elementów układu rozrządu, zagadnieniami dotyczącymi filtrów w pojazdach silnikowych czy koła dwumasowego.

Na szkolenia można zapisywać się TUTAJ.
Szczegółowy wykaz listopadowych szkoleń Inter Cars w poniższym linku:

SZKOLENIA OSOBOWE

Szkolenia ciężarowe

Zmiany w regulacjach unijnych co do bezpieczeństwa jazdy, wielkości kabiny, przy zachowaniu jak najlepszej aerodynamiki, czy zużycia paliwa, to przepisy, które są lub niebawem będą wymagane wobec producentów samochodów ciężarowych. Mechanika samochodowa to organizm, w którym nie da się zmienić jednej części nie dotykając innych. Zmiany technologiczne wymagają ewolucji wszystkich pozostałych, a to z kolei skutkuje koniecznością doszkalania mechaników, którzy opiekują się na co dzień parkiem samochodowym firm spedycyjnych, budowlanych i specjalistycznych. Samochody ciężarowe w przeciągu ostatnich lat szczególnie w zakresie elektroniki, klimatyzacji, ogrzewania i automatyzacji przeszły prawdziwą rewolucję. Dlatego też Inter Cars podążając za wszystkimi zmianami rynku ciężarowego stale proponuje szkolenia, które pozwalają mechanikom być cały czas na najwyższym poziomie specjalizacji.

W listopadzie Inter Cars razem z takimi dostawcami jak Nissens, febi, Betis czy MEI proponuje między innymi szkolenia z zakresu diagnostyki i poprawy montażu sprężarek klimatyzacji, zagadnień związanych z automatycznymi skrzyniami biegów, oscyloskopem czy zaciskami hamulcowymi. Dla menadżerów natomiast nie mogło zabraknąć specjalistycznych i innowacyjnych porad jak zarządzać serwisem samochodowym, tym razem w aspekcie prawnymi i dokumentacyjnym.

Mobilne szkolenia ShowTruck pojawią się tym razem w Częstochowie.

Na szkolenia można zapisać się TUTAJ
Szczegółowy wykaz listopadowych szkoleń Inter Cars w poniższym linku:

SZKOLENIA CIĘŻAROWE

Podobne artykuły

Sprawdź, jakie szkolenia przygotował we wrześniu Inter Cars

Sprawdź, jakie szkolenia przygotował we wrześniu Inter Cars

Sierpniowe szkolenia Inter Cars – ucz się od profesjonalistów

Sierpniowe szkolenia Inter Cars – ucz się od profesjonalistów

Inter Cars rozpoczyna ostatni panel szkoleń w 2019 roku

Inter Cars rozpoczyna ostatni panel szkoleń w 2019 roku

W Nowy Rok z nową wiedzą

W Nowy Rok z nową wiedzą