Data publikacji: 2019-07-31

Sierpniowe szkolenia Inter Cars – ucz się od profesjonalistów

Branża motoryzacyjna to wymagający segment. Każdy klient oczekuje najwyższego standardu obsługi
i nie ma znaczenia czy wstawia swój samochód do wielkiego, sieciowego punktu napraw, czy też małego, prywatnego warsztatu.

Sierpniowa oferta szkoleń Inter Cars to ponad 50 zróżnicowanych spotkań szkoleniowych zarówno dla rynku osobowego, jak i ciężarowego. Zadbaj o podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników i pnij się w rankingu najlepszych warsztatów na rynku.


Szkolenia osobowe

W sierpniowej ofercie Inter Cars znalazły się 24 szkolenia techniczne i 22 szkolenia Show Car, które ze względu na swój mobilny charakter pozwolą oszczędzić czas, nie tracąc na jakości i praktycznym podejściu do tematu.

Po przeanalizowaniu potrzeb rynku Inter Cars wraz z czołowymi dostawcami (m.in. SWAG, Hendst, Schaeffler czy Magneti Marelli) przygotował jednodniowe szkolenia, poruszające między innymi takie tematy jak: ocena stanu technicznego i naprawa opon, systemy bezpieczeństwa, klimatyzacja w pojazdach, elektronika pojazdowa, filtry, skrzynie biegów, hydrauliczne systemy wystprzęglania i wiele innych.

W ramach szkoleń mobilnych Inter Cars oraz firmy Swag, Magneti Marelli, Bosch i Contitech zaprezentują praktyczne rozwiązania dotyczące między innymi tematyki: wymiana i diagnostyka akumulatorów, układów kierowniczych ze wspomaganiem, automatycznych skrzyń, czy naprawy nowoczesnych układów hamulcowych.

Na szkolenia można zapisywać się TUTAJ

Szczegółowy wykaz sierpniowych szkoleń Inter Cars w poniższym linku:

SZKOLENIA OSOBOWE

Szkolenia ciężarowe

Od kilku lat rozwój sektora ciężarowego w Polsce oraz rozwój firm transportowych przekładają się w sposób widoczny na ilość rejestrowanych nowych i używanych pojazdów oraz dystrybucję części zamiennych do pojazdów ciężarowych. Taka sytuacja i wprowadzanie na rynek coraz nowocześniejszych rozwiązań
w mechanice samochodowej wymagają od warsztatów ciągłego doszkalania. Pojedyncze opinie konkretnych punktów napraw natomiast sumują się i tworzą ogólny wizerunek o tym sektorze w skali kraju. Inter Cars wraz z czołowymi dostawcami stara się dbać o to, aby specjaliści w całym kraju mieli możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Stąd też pomysł na mobilne centrum szkoleniowe. W sierpniu pojawi się ono w Olsztynie i wraz z firmą MEI w praktyce przybliży tematy związane z zaciskami hamulcowymi
w pojazdach ciężarowych, turbodoładowaniem silników spalinowych, nowymi czujnikami i prawidłową pracą silnika, zautomatyzowanymi skrzyniami czy układem oczyszczania spalin.

Na szkolenia można zapisać się TUTAJ.

Szczegółowy wykaz sierpniowych szkoleń Inter Cars w poniższym linku:

SZKOLENIA CIĘŻAROWE

Podobne artykuły