Data publikacji: 2018-09-04

Zapraszamy na Agro Show 2018

W dniach 20-23 września 2018 roku na terenie lotniska w Bednarach w gminie Pobiedziska będzie miała miejsce jubileuszowa, dwudziesta edycja największych rolniczych targów w naszym kraju. Inter Cars będzie obecny na nich z kilkoma swoimi segmentami.

Agro Show 2018_tytułowe.jpg

Agro Show to wielka międzynarodowa wystawa odbywająca się nieprzerwanie od 1999 roku. Tradycyjnie jest to miejsce, w którym prezentowane są najnowocześniejsze maszyny i urządzenia rolnicze, to także możliwość spotkań z czołowymi przedstawicielami branży oraz miejsce na konstruktywne rozmowy, poszerzenie swojej wiedzy oraz wymianę kontaktów i doświadczeń. W tym roku, podobnie jak w ubiegłych latach, mocną reprezentację w Bednarach będzie miał Inter Cars, który oprócz swojej oferty agro przedstawi także asortyment z kilku innych segmentów.AGRO

Inter Cars systematycznie poszerza swoją ofertę o części i akcesoria eksploatacyjne do ciągników, kombajnów, maszyn rolniczych i budowlanych, w tym o: filtry, akumulatory, paski, chłodnice cieczy i klimatyzacji, części silnikowe, elementy układu kierowniczego, hamulcowego, oleje, smary, narzędzia ręczne, pneumatyczne, elektryczne, a także opony.

www.truck.intercars.com.pl

agro@intercars.euWyposażenie Warsztatów

Bogata i ciekawa oferta zawiera m.in. testery diagnostyczne, urządzenia do klimatyzacji, wulkanizacji, podnośniki samochodowe, narzędzia ręczne i specjalistyczne dla warsztatów, artykuły BHP, odzież, a także kompleksowe wyposażenie myjni i warsztatów SKP. Asortyment działu zaspokaja potrzeby każdego warsztatu w 100%. Oferta skierowana jest również do przemysłu, czyli fabryk, zakładów wytwórczych i produkcyjnych.

www.wszystkodlawarsztatu.pl

ic.diagnostyka@intercars.euBio Service – warsztat przyjazny środowisku

Założeniem projektu jest przekonanie warsztatów do świadomego i zgodnego z przepisami zarządzania odpadami. Bio Service pokazuje jak prawidłowo zagospodarować przepracowany olej, zużyte akumulatory, filtry i inne odpady. Takie działanie jest koniecznością w czasach zwiększonej dbałości o środowisko naturalne. Bio Service oferuje ponadto kompleksowy odbiór odpadów oraz szkoli z zakresu zagadnień związanych z gospodarką odpadami.

www.bio-service.pl

bio-service@bio-service.plFeber

Polska firma, która posiada szeroki wachlarz pojazdów: od najbardziej uniwersalnych aluminiowych naczep-wywrotek typu box, po pojazdy specjalistyczne, jak ruchome podłogi marki Legtras, czy naczepy typu coilmulda. Wszystkie produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania i niezawodnością.

www.feber.com.pl

feber.wywrotka@intercars.euIsuzu

Od dziesięcioleci japońska firma buduje niezawodne samochody i zaawansowane technologicznie silniki. Tylko w segmencie pickupów zdobyła zaufanie już ponad sześciu milionów użytkowników na całym świecie. Isuzu to niezawodne pojazdy, które znajdą zastosowanie podczas wykonywania wielu

niecodziennych prac i obowiązków.

www.isuzu.auto.pl

salon.isuzu@intercars.eu

W Bednarach szukajcie nas na stoisku nr 438, sektor DPodobne artykuły

Ambasador Inter Cars wystartuje w Toruniu po raz drugi

Ambasador Inter Cars wystartuje w Toruniu po raz drugi

Rajd Barbórka już w ten weekend

Rajd Barbórka już w ten weekend

Jakub Koncewicz zwycięzcą polskiego finału Young Car Mechanic

Jakub Koncewicz zwycięzcą polskiego finału Young Car Mechanic

Bartek Ostałowski odwiedzi uczniów w Białymstoku

Bartek Ostałowski odwiedzi uczniów w Białymstoku