Data publikacji: 2018-06-18

Wydajne i szybkie mycie samochodów ciężarowych

Usługi mycia samochodów stanowią znaczną część działalności stacji paliw, warsztatów, baz transportowych, spedycyjnych oraz sieci sklepów. W niektórych gałęziach biznesowych są najważniejszym źródłem dochodów.

Wydajne i szybkie mycie samochodów ciężarowych.jpg
Rynek motoryzacyjny jest jedną z najszybciej rozwijających się branży na świecie. To bardzo dynamiczna gałąź przemysłu, która niezmiennie poszukuje innowacyjnych rozwiązań. Dotyczy to między innymi unowocześniania i usprawniania myjni samochodowych, co jest szczególnie istotne w trakcie sezonu. Szybkie i niezawodne maszyny mogą znacząco zwiększyć możliwości mycia, co daje korzyści zarówno dla właścicieli myjni, jak i klientów, którzy chętnie powracają w sprawdzone i pewne miejsce.

Na polskim rynku jednymi z najnowocześniejszych produktów są urządzenia Tammermatic Group, firmy o globalnym zasięgu, produkującej systemy mycia automatycznego dla samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych, autobusów, przewozów kolejowych i tramwajowych oraz różnych urządzeń specjalistycznych. Oficjalnym partnerem i przedstawicielem Tammermatic Group w naszym kraju jest CW Consulting odpowiedzialna za doradztwo, konfigurację, budowę, sprzedaż oraz nadzór i serwis wszystkich produktów firmy.

Myjnia portalowa Tammermatic to specjalistyczna myjnia nowego typu. To nowoczesny produkt o wiele szybszy i bardziej wydajny niż poprzednie wersje. Posiada szerokie szczotki do mycia kół oraz dużo bardziej wydajne programy do mycia pod wysokim ciśnieniem, a system komputerowy zarządzający myjnią jest w stanie zapamiętać nawet do trzydziestu różnych konfigurowalnych programów mycia samochodów. Myjnie Tammermatic posiadają unikalny system rozpoznawania kształtu samochodu, który umożliwia mycie nawet najbardziej nietypowych pojazdów. Ponadto wszystkie produkty są dopasowane do wymagań klienta pod względem regulacji ilości używanych środków chemicznych.

Myjnie Tammermatic to większa wygoda, łatwiejsza obsługa, ale jednocześnie znacznie niższe koszty eksploatacji, pozwalające zredukować koszty nawet do 80%. Standardowe myjnie na oczyszczenie ciężkiego sprzętu potrzebują od dwóch do nawet ośmiu godzin ciągłego mycia świeżą wodą. Myjnie specjalistyczne zmniejszą ten czas nawet do 10-30 minut, dodatkowo zużywając w 100% wodę z odzysku, którą pobierają z tego samego mycia. Korzystanie z tego typu rozwiązań automatycznie pozwala więc wyeliminować problem pozbycia się ścieków.

Myjnie Tammermatic wykorzystywane są w przemyśle górniczym (wydobywczym), na polach naftowych i gazowych, w myciu ciężkiego sprzętu, sprzętu wojskowego i przede wszystkim w myciu taboru jeżdżącego na co dzień po naszych drogach realizując dostawy do magazynów.

Przykładowe indeksy w Katalogu Online:
309200000
309200001

Skontaktuj się z nami! Nasz technik przygotuje specyfikację techniki myjącej wg twoich potrzeb i budżetu. Zadzwoń: (22) 714 17 16.

Podobne artykuły

Downsizing w wadze ciężkiej

Downsizing w wadze ciężkiej

Klimatyzator, który oszczędza pieniądze

Klimatyzator, który oszczędza pieniądze

O czym należy pamiętać podczas montażu sprzęgła?

O czym należy pamiętać podczas montażu sprzęgła?

Cała prawda o home office

Cała prawda o home office