Data publikacji: 2018-09-20

Złoto w SAP Quality Awards CEE dla Inter Cars

Inter Cars otrzymał złotą nagrodę w konkursie SAP Quality Awards za zbudowany razem z firmą e-point nowoczesny system B2B e-commerce.

SAP_InterCars_03.jpg
SAP_InterCars_06.jpg
SAP_InterCars_08.jpg
SAP_InterCars_11.jpg
SAP_InterCars_10.jpg
SAP_InterCars_07.jpg
SAP_InterCars_09.jpg
SAP_InterCars_04.jpg
SAP_InterCars_05.jpg
SAP_InterCars_14.jpg
SAP_InterCars_13.jpg
SAP_InterCars_12.jpg
SAP_InterCars_02.jpg
SAP_InterCars_01.jpg

System B2B e-commerce, oparty o platformę Hybris, został zaprojektowany z myślą o partnerach biznesowych Inter Cars – pracownikach warsztatów samochodowych. Dzięki niemu wyszukiwanie i zamawianie części stało się szybsze i bardziej intuicyjne, a cała platforma działa również na urządzeniach mobilnych.

Rozwiązanie jest sukcesywnie wdrażane na kolejne rynki, na których operuje firma.

SAP Quality Awards to międzynarodowy konkurs, w którym niezależne jury nagradza najlepiej zrealizowane wdrożenia, szczególną uwagę kładąc na obszar zarządzania projektami.  Wydarzenie jest organizowane od 2010 roku. Jury konkursowe bierze pod uwagę zgodność projektu z najlepszymi praktykami, pryncypia jakości, czas i koszt wdrożenia oraz korzyści biznesowe.

Inter Cars zdobył główną nagrodę w kategorii „Innovation Customer Experience and Commerce“. Złoto za najlepsze wdrożenia rozwiązań SAP w Europie Środkowo-Wschodniej oznacza też, że projekt przechodzi do kolejnego etapu konkursu.  

Wręczenie nagród odbyło się na SAP Technology Forum w Sopocie, gdzie główną nagrodę w imieniu zespołu projektowego, odebrała Project Managerka projektu, Sylwia Karaś-Cicholska.