Data publikacji: 2019-07-04

Sprzęgła SACHS do samochodów ciężarowych

Sprzęgła SACHS do ciężarówek są wyznacznikiem wydajności, trwałości i niezawodności. To pewność, że pojazdy użytkowe oraz ładunki dotrą do celu bezpiecznie i na czas.

sprzegla_osobowe_ciezarowe_ic_tv_1920x1080_plazma.jpg
SACHS_sprzęgła.jpg

Sprzęgła SACHS do samochodów ciężarowych, dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów, są wyjątkowo trwałe. Są one dostosowane do wymagań producentów pojazdów i charakteryzują się doskonałym przenoszeniem mocy silnika na drogę, co znaczy, że wykorzystana jest pełna wydajność pojazdu oraz spełnia najnowsze normy w dziedzinie ochrony środowiska. Wieloletnie doświadczenie firmy i wysoki poziom kompetencji specjalistów potwierdza fakt ponad 170 milionów sprzedanych sprzęgieł marki SACHS oraz utrzymywania pozycji lidera rynku w tym sektorze.

Przyjazne dla środowiska okładziny cierne zmniejszają zużycie

Tarcze sprzęgła SACHS o rozmiarach 362 mm, 395 mm, 400 mm i 430 mm wyposażone są w mocną i stabilną termicznie okładzinę cierną. Ta innowacyjna okładzina chroni powierzchnię cierną koła zamachowego i w znacznym stopniu redukuje jego zużycie, co w zdecydowanym stopniu przyczynia się do zwiększenia ekonomicznej wydajności samochodów ciężarowych.

Okładziny cierne SACHS produkowane są w przyjaznych dla środowiska warunkach, bez użycia szkodliwych materiałów (np. rtęci) oraz rozpuszczalników. Standardem w procesie produkcji jest zastosowanie okładzin niezawierających azbestu i ołowiu oraz zgodność z dyrektywą REACH.

Łożyska wyciskowe sprzęgła

SACHS oferuje wysokiej jakości łożyska wyciskowe sprzęgła, które są wyposażone w innowacyjny mechanizm ochronny minimalizujący awarie pojazdu.

Tarcza dociskowa sprzęgła XTend

Tarcza dociskowa sprzęgła XTend separuje zużycie powierzchniowe od ruchu sprężyny talerzowej. Mechanizm kompensacyjny stale rejestruje redukcję grubości powierzchni i skutecznie kompensuje odległość obracając pierścień regulacyjny. Zapewnia to stałą równowagę sił i wydłużenie żywotności, ponieważ powierzchnie mogą przyjąć większy zakres zużycia. Konstrukcja XTend przynosi również dodatkową korzyść: w przypadku zużycia roboczego, osiowa przestrzeń montażowa wymagana przez system sprzęgła jest mniejsza.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty sprzęgieł SACHS dostępne są na wszystkich filiach ciężarowych Inter Cars.

Podobne artykuły

Sieci serwisowe jako element rozwoju biznesowego – podsumowanie szóstego webinaru od Inter Cars

Sieci serwisowe jako element rozwoju biznesowego – podsumowanie szóstego webinaru od Inter Cars

Nowe szkolenie Schaeffler dla serwisów Q-Service Truck

Nowe szkolenie Schaeffler dla serwisów Q-Service Truck

Inter Cars dołącza do akcji "WomanUpdate"

Inter Cars dołącza do akcji "WomanUpdate"

Inter Cars w czołówce dziesięciu największych polskich firm rodzinnych

Inter Cars w czołówce dziesięciu największych polskich firm rodzinnych