Data publikacji: 2023-07-08

Milwaukee Automotive Tour w Inter Cars

W lipcu klienci Inter Cars będą mogli na żywo sprawdzić rozwiązania oferowane przez Milwaukee. W nadchodzących tygodniach specjalna czerwona ciężarówka marki, wypełniona rozwiązaniami dedykowanymi branży automotive, pojawi się w czterech filiach Inter Cars.

Milwaukee Tour to cykliczna impreza objazdowa, podczas której marka Milwaukee prezentuje oferowane przez siebie zaawansowane narzędzia i inne rozwiązania dla profesjonalistów w branżach technicznych. W lipcu polscy mechanicy oraz kierownicy i właściciele serwisów będą mogli wziąć udział w jej specjalnej odsłonie dedykowanej branży automotive.

W ramach współpracy z Inter Cars ciężarówka Milwaukee pojawi się w czterech miastach:

  • Szczecin – 10 lipca – filia przy al. Bohaterów Warszawy 37/37E
  • Komorniki – 11 lipca – filia przy ul.  Ks. Piotra Wawrzyniaka 2
  • Lublin – 17 lipca – filia przy ul. Mariana Rapackiego 14
  • Wrocław 20 lipca – filia przy ul. Graniczna 8C.

W trakcie każdego wydarzenia na zainteresowanych ofertą Milwauekee będą czekać specjaliści, którzy odpowiedzą na wszelkie możliwe pytania oraz przedstawią szeroki asortyment marki.

Milwaukee Automotive Tour to niepowtarzalna okazja, żeby w specjalnych strefach testowych własnoręcznie zweryfikować, jak prezentują i jak sprawdzają się narzędzia, które wykorzystywane są w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach, w tym na rajdzie Dakar przez Kubę Przygońskiego.

Ponadto chętni będę mogli spróbować swoich sił w Pitstop Challenge – teście szybkości wymiany kół, cieszącym się ogromną popularnością podczas wydarzeń organizowanych przez Milwaukee. Co wiecej, osoby, które danego dnia zamówią produkty o wartości przekraczająćej 500 zł, będę mogły wziąć udział w spejcalnym konkursie. Trzy osoby, które najszybciej poradzą sobie z odkręceniem koła na specjalnie przygotowanym stanowisku otrzymają atrakcyjne nagrody. Zwyciężaca tych zawodów otrzyma klucz udarowy FIWF12-422X.

Skorzystaj z dedykowanych promocji!

Podczas wszystkich odsłon cyklu na odwiedzających będą czekać wyjątkowe promocje, obowiązujące tylko w trakcie wydarzenia. Milwaukee Automotive Tour to więc dobra okazja, aby na atrakcyjnych warunkach zamówić narzędzia, którymi pracuje zespół mechaników Bartka Zmarzlika, a także tysiące pracowników warsztatów, stoczni czy lotnisk.


Promocje oferowane podczas Milwaukee Automotive Tour
pozwalają na otrzymanie dodatkowych produktów za potwierdzenie zamówień o wartości przekraczającej określone progi. Im wyższy próg, tym atrakcyjniejszy, bardziej wartościowcy produkt można otrzymać za jego osiągnięcie. Za przezkroczenie najniższego, w wysokości 199 złotych,  przewidziane są nagrody w postaci markerów olejowych oraz rękawic odpornych na przecięcia.  Przy zakupach o wartości powyżej 9900 zł nagrodadmi są bogaty zestaw narzędziowy Packout, zestaw akumulatorów M18 z ładowarką lub lampa podwieszana M12 z akumulatorem i ładowarką.


Czytaj także:

Rozwiązania Milwaukee dostępne w Inter Cars

Milwaukee: nowoczesne narzędzia do organizacji warsztatu

Weź udział w szkoleniach dla mechaników Inter Cars w lipcu 2023

W Inter Cars opcja leasingu dla wszystkich sprzętów wyposażenia warsztatu