Data publikacji: 2021-06-17
, autor: Przemysław Sałek 

„Inter Truck” znów w rękach klientów!

W ręce pasjonatów rynku ciężarowego ponownie trafił „Inter Truck”. Poza sporą ilością artykułów o nowinkach z rynku pojazdów ciężarowych, w magazynie można przeczytać m.in. o najnowszej kampanii Inter Cars „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy”. Co jeszcze znajdziemy w najnowszym wydaniu pisma?

Inter Truck.jpg

Po ponad rocznej przerwie – wynikającej głównie z pandemii Covid-19 – pasjonaci i profesjonaliści z rynku pojazdów ciężarowych ponownie doczekali się publikacji magazynu „Inter Truck”. Nowy numer pisma został opublikowany w czerwcu, sprawdź go w wersji elektronicznej.

„Dla serwisów ciężarowych współpracujących z Inter Cars jedną z kluczowych wartości opierających się na partnerstwie jest przynależność do Q-Service Truck, sieci niezależnych warsztatów pojazdów ciężarowych, skupiającej obecnie ponad 80 serwisów w całej Polsce” – czytamy w artykule „Naszą misją jest sukces naszych klientów”, który jest jednym z kilku materiałów poświęconych kampanii Inter Cars „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy”.

Tematykę Q-Service Truck porusza także artykuł „Niezawodna obsługa flot pojazdów ciężarowych”. W tym materiale opisany został dynamiczny rozwój programów flotowych. W przypadku pojazdów użytkowych tylko nieliczne z programów oferują realne obniżenie kosztów obsługi floty przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Dlatego warto bliżej przyjrzeć się programowi flotowemu Inter Cars Fleet Services.

W czerwcowym numerze magazynu „Inter Truck” czytelnicy poznają bliżej także program Bio Service. Kwestie ochrony środowiska to temat, który coraz mocniej wybrzmiewa również w branży motoryzacyjnej. Właściciele serwisów pod groźbą wysokich kar administracyjnych, muszą dostosowywać się do nowych przepisów, które narzucają na nie coraz to inne obowiązki. Z pomocą przychodzi program Bio Service.

Co jeszcze można przeczytać w nowym „Inter Trucku”? Poznamy m.in. nowych dealerów w rodzinie Ford Trucks Polska, nie zabraknie także artykułów technicznych i instruktażowych związanych z montażem, konserwacją i wymianą poszczególnych części w pojazdach ciężarowych.


Czytaj e-wydanie najnowszego „Inter Trucka”