Data publikacji: 2024-05-17
, autor: Anna Chmielewska

Inter Truck Wiosna 2024 – sprawdź nowy numer!

Inter Truck to kwartalnik dedykowany dla wszystkich miłośników transportu ciężarowego. W najnowszym numerze przeczytasz ciekawostki o produktach i cenne wskazówki dotyczące naprawy pojazdów ciężarowych, wywiady z właścicielami warsztatów Q-Service Truck i Ford Trucks, a także relację z Grup Filialnych, testujących elektryczne samochody ciężarowe BYD ETP3.

Sprawdź najnowszy numer Inter Truck!
W numerze znajdziecie także aktualności z Inter Cars e-Catalog, nowinki ze świata ciężarowego, porady dotyczące ochrony środowiska w warsztacie samochodowym od Bio Service czy ułatwienia przy obsłudze warsztatu dzięki programowi eSowa.

Z najnowszego numeru dowiesz się o osiągnięciach technologicznych firmy Inter Cars, w tym o wprowadzeniu systemu Skypod w ILS w Rumunii czy podpisaniu nowego kontraktu flotowego przez spółkę Feber, a także o rozwoju segmentu Inter Cars Off Highway i wprowadzeniu do oferty części do maszyn budowalnych. Sprawdź, jakie oferujemy szkolenia techniczne oraz rozwiązania dla mechaników i właścicieli flot samochodów ciężarowych. W numerze prezentujemy także produkty dostawców części i rozwiązania dla transportu ciężarowego.

Koniecznie przeczytaj najnowszy numer Inter Trucka i bądź na bieżąco z newsami z branży. Zapoznaj się z bogatą ofertą części dla Off Highway, autobusów i pojazdów ciężarowych w Inter Cars e-Catalog.

Przeczytaj nowy numerCzytaj także

Inter Truck nr. 23

Inter Truck nr. 22

Inter Truck nr 21