Data publikacji: 2018-03-09

Inter Truck – nowy numer trafia do klientów

W nowym Inter Truck: projekt Marine dla pasjonatów łodzi motorowych, nowości w katalogu części do samochodów, specyfika JPK VAT, test Isuzu M21 i wywiady

Pierwsze w tym roku wydanie kwartalnika Inter Truck już wkrótce trafi do klientów Inter Cars.

W najnowszym numerze Inter Truck, pisma kierowanego do pasjonatów z branży ciężarowej, czytelnicy zapoznają się m.in. z relacją z corocznego spotkania przedstawicieli sieci Q-Service Truck, poznają laureatów loterii sieciowej oraz dowiedzą się o pierwszych lokalizacjach programu szkoleniowego ShowTruck.

Redakcja informuje również m.in. o projekcie Marine, w który Inter Cars angażuje się od tego roku. W jego ramach do asortymentu firmy dołączyły części, wyposażenie i akcesoria do łodzi motorowych. Czytelnicy znajdą też informacje o nowościach Katalogu Online, narzędziu nie tylko umożliwiającemu dostęp do ponad dwóch milionów części do samochodów, ale i ułatwiającemu przeprowadzenie analizy wyceny naprawy i znacząco podnoszącemu efektywność pracy warsztatu.

Tradycyjnie obszerna część kwartalnika dedykowana jest produktom z rynku ciężarowego dostępnym w ofercie Inter Cars. W bieżącym numerze czytelnicy przeczytają m.in. o asortymencie takich firm jak Nissens, Vaden, Power Truck czy Pacol oraz o olejach smarowych dla rolnictwa Revline Kratos, zapoznają się z oprogramowaniem TEXA i dowiedzą na czym polega specyfika JPK_VAT.

W numerze znajdą się również dwa bardzo interesujące wywiady: z Janem Ziąbrowskim, menadżerem ds. marketingu opon ciężarowych w strefie Europy Centralnej i Środkowej w firmie BFGoodrich o wprowadzeniu na europejski rynek tej legendarnej i świetnie znanej w Ameryce marki oraz z Kazimierzem Posielskim, prezesem zarządu Galaauto, który opowiada m.in. o początkach firmy, markach serwisowanych w warsztacie oraz o zaletach płynących z przynależności do sieci Q- Service Truck.

W najnowszym wydaniu Inter Truck czytelnicy przeczytają także o przeprowadzonym wspólnie z portalem 40ton.net teście Isuzu M21, zobaczą jak specjaliści z Inter Cars i Schaeffler wymieniali łożyska piasty w naczepie oraz zapoznają się z obszernym materiałem o gazie ziemnym, przewidywalnie najpopularniejszym ekologicznym paliwem przyszłości do napędu dalekobieżnych ciężarówek.

Najnowsze wydanie Inter Truck niebawem trafi do Klientów w całej Polsce. Już teraz jednak zachęcamy do zapoznania się z wersją elektroniczną czasopisma. Pełna wersja online dostępna jest pod tym linkiem: kliknij  tutaj