Data publikacji: 2019-05-31

Czerwcowe szkolenia Inter Cars.

Kolejny miesiąc szkoleń Inter Cars zapowiada się bardzo ciekawie. Firma przygotowała ponad 40 szkoleniowych spotkań dla mechaników od rynku osobowego i ciężarowego, podczas których odkryje przed łaknącymi wiedzy sekrety techniki motoryzacyjnej. Prawie połowa z proponowanych przez Inter Cars wydarzeń odbędzie się w ramach ShowCar i ShowTruck.

young_car_mechanic_2017_final_00613.jpg
young_car_mechanic_2017_final_00777.jpg
TW201976.jpg

Szkolenia osobowe

W tym miesiącu Inter Cars pojawi się ze swoim mobilnym centrum szkoleniowym ShowCar w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego. Wraz z czołowymi dostawcami takimi jak Bosch, Denso czy Contitech firma zorganizuje bezpłatne spotkania dotyczące m.in. układu hamulcowego, diagnostyki oscyloskopowej czy naprawy elektryki.

Do Swarzędza Inter Cars zaprasza na szkolenie z zarządzania serwisem samochodowym, ze szczególnym naciskiem na problemy związane z kwestiami prawnymi. Specjalistyczna kadra firmy Betis zaprezentuje case study w ujęciu nie tylko teoretycznym, ale też praktycznym.

Inter Cars przy współpracy z dostawcami, m.in. Magneti Marelli, ATE czy Nissens w czerwcu zaprezentuje również serię jednodniowych szkoleń technicznych. Czerwcowa tematyka tych spotkań  odzwierciedli  potrzeby rynku w okresie przedurlopowym i związana będzie m.in. z przeglądami i naprawą klimatyzacji, diagnostyką układu hamulcowego i przeglądami z zakresu oceny stanu opon.

Na szkolenia można zapisywać się TUTAJ.
Sprawdź grafik szkoleń osobowych.

Szkolenia ciężarowe

Dla specjalistów rynku ciężarowego w czerwcu Inter Cars przygotował 10 bezpłatnych szkoleń ShowTruck. W Zambrowie i Szczecinie przedstawione zostaną tematy z zakresu turbodoładowania silników spalinowych, czujników i diagnostyki silnika. Część z nich przygotowana została wraz z wykwalifikowanymi specjalistami z takich firm jak Texa czy Febi. Poza tym na czerwiec zaplanowano również dwa jednodniowe szkolenia techniczne w Czosnowie. Dotyczyć będą one diagnostyki oscyloskopowej i automatyki skrzyni biegów. Wszyscy, którzy zdecydują się spotkać wówczas z nami, mogą liczyć na bardzo ciekawe warsztaty, szczegółowo poruszające problemy tematu.

Na szkolenia można zapisać się TUTAJ
Sprawdź harmonogram szkoleń ciężarowych.

Dołączone pliki

Podobne artykuły

Inter Cars rozpoczyna ostatni panel szkoleń w 2019 roku

Inter Cars rozpoczyna ostatni panel szkoleń w 2019 roku

Young Car Mechanic 2020 na start!

Young Car Mechanic 2020 na start!

eSOWA – Elektroniczny System Obsługi Warsztatu

eSOWA – Elektroniczny System Obsługi Warsztatu

Październikowe szkolenia w Inter Cars

Październikowe szkolenia w Inter Cars