Data publikacji: 2023-01-31
, autor: Rafał Majchrzak

Centrum Kompetencji Silnikowej – wszystko na temat silnika w jednym miejscu!

Centrum Kompetencji Silnikowej to jeden z działów Inter Cars. Specjaliści reprezentujący tę jednostkę chcą edukować mechaników oraz wspierać ich w doborze części do tego skomplikowanego układu. Aby ułatwić kontakt z nimi powstała nowa strona. Co można na niej znaleźć?

Części do silników

-  Centrum Kompetencji Silnikowej to odpowiedź na rosnące wymagania rynku. Silniki montowane we współczesnych pojazdach są coraz bardziej skomplikowane. Wymagają fachowej wiedzy oraz umiejętności, nawet jeśli chodzi o tak prozaiczne czynności jak dobór części. Naszą misją jest wpierać klientów Inter Cars, którzy są zainteresowani otrzymaniem takiej pomocy. Jestem głęboko przekonany, że klienci bardzo chętnie będą korzystali z naszego wsparcia – mówi Sebastian Grzeszczyk, Menadżer Centrum Kompetencji Silnikowej, odpowiedzialny za rozwój projektu.

Artykuły techniczne, aktualne szkolenia dedykowane silnikom oraz atrakcyjne promocje, to tylko niektóre z elementów, jakie wchodzą w skład nowej strony udostępnionej klientom Inter Cars. Znaleźć można na niej również m.in. porady dotyczące silników montowanych w samochodach osobowych, ciężarówkach, maszynach rolniczych oraz maszynach budowlanych. Prawdziwą gratkę stanowią gotowe kompletacje do najbardziej popularnych silników. Dzięki temu mechanicy będą mogli w łatwy sposób zamówić części potrzebne do szybkiej naprawy pojazdów swoich klientów.

- Nasza fachowa wiedza została uzupełniona o najświeższe informacje oraz wiedzę od producentów części do silników. Dzięki temu jesteśmy w pełni przygotowani do tego, aby służyć naszym klientom. Infolinia umożliwia uzyskanie pomocy w doborze odpowiednich części silnikowych do szerokiej gamy silników spalinowych, jak również złożenie zamówienia na wybrane części. Wykwalifikowany zespół doradców jest w stanie ponadto udzielić informacji z zakresu technicznego, jak również montażowego – podkreśla Zbigniew Dzido, Młodszy Ekspert ds. Części Silnikowych Inter Cars SA.

Strona dostępna jest pod tym linkiem

W związku z uruchomieniem projektu Inter Cars zaplanował szeroko zakrojoną kampanię informacyjną dla swoich klientów. W kolejnych tygodniach udostępnione zostaną im materiały edukacyjne oraz pełen harmonogram szkoleń. Strona będzie aktualizowana na bieżąco.Naprawy silników

Czytaj także:

Skrzypienie podczas przyspieszania w Oplu Astra K 1.4 Turbo i zaskakująca diagnoza

Każda część jest ważna

Sprawdź terminy sprawozdań środowiskowych i raportów dot. ochrony środowiska

Inter Cars numerem 1 w Rankingu Zaufanych Sklepów 2023!