Data publikacji: 2017-09-18

73. numer Wiadomości IC dostępny dla czytelników

Wraz z nadejściem 16. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, pojawił się również najnowszy, 73. numer Wiadomości IC. Drukowana wersja czasopisma będzie rozpowszechniana podczas wspomnianego wydarzenia, zaś elektroniczne wydanie jest już dostępne dla czytelników.

W aktualnym wydaniu znaleźć można szereg informacji na temat 16. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, a także współtowarzyszących imprez – Motor Show i Roztańczony PGE Narodowy. Wśród poruszonych tematów są m.in. Historia Targów, przedstawiona w formie interesującego fotostory, informacje na temat zawodników i dyscyplin Motor Show, a także sylwetki gwiazd, które będą występować podczas wieczornego koncertu.

Ponadto najnowsza odsłona magazynu jak zawsze dostarcza mnóstwo informacji dotyczących asortymentu firmy. Można w nim przeczytać ciekawe artkuły przygotowane we współpracy z ekspertami Inter Cars, które na pewno wzbudzą zainteresowanie czytelników. Oczywiście nie mogło zabraknąć najnowszych informacji z życia spółki, jak choćby zapowiedzi finału Master Mechanik, który odbędzie się na PGE Narodowym podczas Targów Inter Cars.

Nowościami, które można znaleźć w tym wydaniu są dwie sekcje, zapowiadające nadchodzące zmiany w Wiadomościach IC. Pierwsza z nich to obszerna rozmowa z legendą rajdów, Krzysztofem Hołowczycem, poruszająca wiele tematów związanych z życiem kierowcy. Drugim cyklem jest „Turbo Wywiad”, w którym na pierwszy ogień poszedł Wojtek Chuchała.

73 numer Wiadomości IC dystrybuowany będzie wśród gości podczas 16. Targów Inter Cars. Jego e-wydanie dostępne jest pod linkiem

Podobne artykuły

Program „Młode Kadry” – trampolina do sukcesu!

Program „Młode Kadry” – trampolina do sukcesu!

Sierpniowe szkolenia Inter Cars

Sierpniowe szkolenia Inter Cars

Erasmus

Erasmus

Inter Cars modernizuje siedzibę i dodaje energii

Inter Cars modernizuje siedzibę i dodaje energii