Data publikacji: 2022-09-15

Firma F-CORE rozszerza ofertę o produkty z gładkiej eko-skóry!

Niewątpliwie wnętrze kabiny to dla każdego kierowcy samochodu ciężarowego miejsce szczególnie ważne. Prowadząc pojazd ciężarowy, spędzasz w nim wiele czasu, dlatego nie dziwi fakt, że chcesz, aby kabina Twojego samochodu była odpowiednio wyposażona i zapewniała Ci jak największy komfort.

Gdy regularnie przebywasz w jednym miejscu wiele godzin, a często nawet i dni, to zaczynasz myśleć o tym miejscu w zupełnie innych kategoriach. Podobnie jak urządzając wnętrze własnego mieszkania, tak i w przypadku kabiny samochodu ciężarowego, liczy się już nie tylko wygoda użytkowa, ale również estetyka i odpowiedni dobór kolorów i materiałów.

CZYM WYPOSAŻYĆ KABINĘ?

Myśląc o wnętrzu kabiny jako pierwsze do głowy przychodzą oczywiście pokrowce na siedzenia, dywaniki podłogowe czy maty na deskę rozdzielczą, ale to jednak nie wszystkie akcesoria, które mogą wpłynąć na komfort podróży. W kabinach sypialnych przydają się również narzuty na łóżko, a kierowcy często decydują się na dopełnienie całości dodatkami, takimi jak np. nakładki na drzwi lub osłony na podstawę fotela.

SPRAWDZONY MATERIAŁ

Dzięki producentowi F-CORE, tego typu akcesoria są dostępne na rynku od wielu lat, zarówno w bogatej kolorystyce, jak i wysokiej jakości materiałów. Wiodącym materiałem stosowanym w produkcji jest tzw. eko-skóra, przede wszystkim dlatego, że jest niezwykle trwała, łatwa w utrzymaniu i swoim wyglądem bardzo dobrze wpisuje się we wnętrza kabin samochodów ciężarowych. Tym bardziej cieszy fakt, że wiodący na rynku producent akcesoriów wyposażeniowych wnętrz, zdecydował się na szeroką skalę wprowadzić do oferty produkty wykonywane z gładkiej eko-skóry.

NOWE MOŻLIWOŚCI KONFIGURACJI

Do tej pory najbardziej popularnymi produktami które można było dostrzec w kabinach kierowców były te wykonane z eko-skóry pikowanej. Od tego roku, gdy taka możliwość pojawiła się w ofercie firmy F-CORE, wielu kierowców zapewne zdecyduje się również na zakup produktów z eko-skóry gładkiej. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że produkty w ofercie producenta zachowają jednolitą kolorystykę, dzięki czemu będzie można je dowolnie ze sobą łączyć.