Data publikacji: 2019-05-31

Czerwcowe szkolenia Inter Cars.

Kolejny miesiąc szkoleń Inter Cars zapowiada się bardzo ciekawie. Firma przygotowała ponad 40 szkoleniowych spotkań dla mechaników od rynku osobowego i ciężarowego, podczas których odkryje przed łaknącymi wiedzy sekrety techniki motoryzacyjnej. Prawie połowa z proponowanych przez Inter Cars wydarzeń odbędzie się w ramach ShowCar i ShowTruck.

young_car_mechanic_2017_final_00613.jpg
young_car_mechanic_2017_final_00777.jpg
TW201976.jpg

Szkolenia osobowe

W tym miesiącu Inter Cars pojawi się ze swoim mobilnym centrum szkoleniowym ShowCar w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego. Wraz z czołowymi dostawcami takimi jak Bosch, Denso czy Contitech firma zorganizuje bezpłatne spotkania dotyczące m.in. układu hamulcowego, diagnostyki oscyloskopowej czy naprawy elektryki.

Do Swarzędza Inter Cars zaprasza na szkolenie z zarządzania serwisem samochodowym, ze szczególnym naciskiem na problemy związane z kwestiami prawnymi. Specjalistyczna kadra firmy Betis zaprezentuje case study w ujęciu nie tylko teoretycznym, ale też praktycznym.

Inter Cars przy współpracy z dostawcami, m.in. Magneti Marelli, ATE czy Nissens w czerwcu zaprezentuje również serię jednodniowych szkoleń technicznych. Czerwcowa tematyka tych spotkań  odzwierciedli  potrzeby rynku w okresie przedurlopowym i związana będzie m.in. z przeglądami i naprawą klimatyzacji, diagnostyką układu hamulcowego i przeglądami z zakresu oceny stanu opon.

Na szkolenia można zapisywać się TUTAJ.
Sprawdź grafik szkoleń osobowych.

Szkolenia ciężarowe

Dla specjalistów rynku ciężarowego w czerwcu Inter Cars przygotował 10 bezpłatnych szkoleń ShowTruck. W Zambrowie i Szczecinie przedstawione zostaną tematy z zakresu turbodoładowania silników spalinowych, czujników i diagnostyki silnika. Część z nich przygotowana została wraz z wykwalifikowanymi specjalistami z takich firm jak Texa czy Febi. Poza tym na czerwiec zaplanowano również dwa jednodniowe szkolenia techniczne w Czosnowie. Dotyczyć będą one diagnostyki oscyloskopowej i automatyki skrzyni biegów. Wszyscy, którzy zdecydują się spotkać wówczas z nami, mogą liczyć na bardzo ciekawe warsztaty, szczegółowo poruszające problemy tematu.

Na szkolenia można zapisać się TUTAJ
Sprawdź harmonogram szkoleń ciężarowych.

Dołączone pliki

Podobne artykuły

Young Car Mechanic 2020 na start!

Young Car Mechanic 2020 na start!

W Nowy Rok z nową wiedzą

W Nowy Rok z nową wiedzą

Elring wspólnie z Inter Cars szkolą młodych mechaników

Elring wspólnie z Inter Cars szkolą młodych mechaników

Sprawdź, jakie szkolenia przygotował we wrześniu Inter Cars

Sprawdź, jakie szkolenia przygotował we wrześniu Inter Cars