Data publikacji: 2016-06-23

Wspólnie kibicowali biało-czerwonym

Blisko 20 klientów, członków sieci serwisowych Inter Cars, w nagrodę za wysoki standard w ich warsztatach i realizacje celów wyznaczonych w umowie Biznes Partner poleciało do Nicei na mecz Polska – Irlandia Północna. 

Wspólne kibicowanie

Przedstawiciele sieci serwisowych Inter Cars, którzy w swoich warsztatach wprowadzają najwyższy standard obsługi i realizują cele wyznaczone w umowie Biznes Partner, zostali nagrodzeni przez spółkę zaproszeniem do wspólnego kibicowania reprezentacji Polski podczas meczu z Irlandią Północną. 


Wspomnienia doskonałej zabawy

W wyjeździe wzięło udział prawie 20 osób. 12 czerwca z lotniska w Warszawie wyleciały one do Francji. Po dotarciu do Nicei, zameldowaniu się w hotelu i lunchu, przyszła pora na najbardziej wyczekiwany moment, czyli mecz biało-czerwonych. Zmagania Polaków goście Inter Cars oglądali z doskonałych miejsc na stadionie Allianz Riviera. Pamiątką po tym przeżyciu będą nie tylko wspomnienia doskonałej zabawy, ale i piłka meczowa z Euro 2016, która podczas spotkania wypadła z boiska i poleciała na trybuny zajmowane przez naszych klientów.

Po zakończeniu meczu polskiej kadry, wszyscy udali się do lokalnej tawerny, gdzie wspólnie obejrzeli drugie spotkanie w grupie C, Niemcy-Ukraina.  


Jak widać, członkostwo w sieciach serwisowych Inter Cars to nie tylko gwarancja współpracy na najwyższym poziomie na gruncie zawodowym, ale również dobrych relacji, wykraczających poza ramy czysto biznesowe.