Data publikacji: 2017-06-06

Rodzinny piknik Inter Cars

4 czerwca pracownicy Inter Cars oraz powiązanych spółek bawili się na pikniku rodzinnym w Twierdzy Modlin.

Coroczny piknik rodzinny Inter Cars odbył się w niedzielę, 4 czerwca. Impreza miała miejsce na dziedzińcu koszarowca w Twierdzy Modlin. Historyczny teren i zabytkowe nieruchomości były tłem, które dopełniało niesamowitej atmosfery wydarzenia.

Na uczestników pikniku czekało wiele atrakcji. Dzieci szalały na karuzelach, dmuchańcach, zjeżdżalniach i torach przeszkód. Uczyły się też udzielać pierwszej pomocy, zwijały balony, malowały oraz układały z klocków logotyp Inter Cars. W programie znalazły się też konkursy i turnieje, np. turniej strzelecki, body zoorbing, zmiana koła na czas, turniej piłki siatkowej, turniej na siłomierzach czy megapiłkarzyki, w które grało na raz 5 drużyn 5-osobowych.

Podczas pikniku ważna była również gra zespołowa. Najlepszym na to przykładem są choćby stanowiska, na których drużyny najpierw samodzielnie budowały piece, a potem przygotowywały i piekły w nich pizze. Na uczestników zabaw i konkursów czekały nagrody. Łącznie rozdano ich ponad 200!

Piknik to nie tylko dobra zabawa, ale i dobre uczynki! Podczas imprezy odbył się na przykład bieg, którego uczestnicy pokonywali kilometry, a Zarząd Inter Cars wymieniał je na złotówki. Co ważne, w planie imprezy przewidziano jedną turę biegu, ale z inicjatywy samych pracowników spółki odbyła się jeszcze druga, dodatkowa tura. Dzięki temu do Rodzinnego Domu Dziecka nr 2 w Nowych Załubicach trafi 5 tys. zł, które zostaną przeznaczone na turnusy rehabilitacyjne dla podopiecznych. Oprócz tego, dzieci z tego ośrodka już cieszą się dwóch nowych rowerów. Te zostały złożone z części również przez pracowników Inter Cars. Wielkie brawa!

Serdecznie dziękujemy za organizację pikniku rodzinnego Działowi Eventów!