Data publikacji: 2023-10-30

„Jesienne Promocje” w programie Bosch eXtra

Czy wiecie że za zakupy Bosch wykonane w Inter Cars możecie otrzymywać nagrody bezpośrednio w firmie Bosch?

Ruszyły „Jesienne Promocje” w programie Bosch eXtra – zapraszamy do rejestracji www.extra-program.pl.

Co ważne, w Jesiennej promocji bierze udział cała oferta truck, która jest przeliczana na punkty w programie extra

Rejestracja do Programu extra odbywa się na stronie www.extra-program.pl.

  1. Użyj przycisku „Rejestracja” w prawym górnym rogu lub linku pod polem do logowania.
  2. Podaj swoje dane osobowe oraz dane kontaktowe. Zaakceptuj wymagane zgody i kliknij „Dalej”. Na podany przez Ciebie adres mailowy została wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
  1. Wejdź na swoją skrzynkę pocztową i kliknij w link aktywacyjny, znajdujący się w otrzymanej wiadomości. Zostaniesz przeniesiony do listy dystrybutorów. Wybierz czterech, u których robisz zakupy. Po kliknięciu, wokół logo dystrybutora pojawi się ramka. Aby przejść do kolejnego kroku, kliknij „Dalej”.
  1. Podaj dane warsztatu, takie jak NIP i REGON. W pole „Twój numer Klienta” wpisz: „TRUCK” – wtedy Twój warsztat w ciągu doby zostanie dodany do odpowiedniej promocji dla warsztatów obsługujących samochody ciężarow
  1. Ustaw hasło i pytanie zabezpieczające oraz kliknij „Dalej”. Twoje konto w Programie extra zostało pomyślnie aktywowane!
  2. Po zarejestrowaniu się w programie Bosch eXtra, warsztat dodatkowo musi się zarejestrować w zakładce „Promocje” do promocji zwanej „Jesienne Promocje” (poniżej prtscr. z zaznaczonym na czerwono miejscem do dodatkowej rejestracji

WAŻNE!

Jeśli warsztat jest już zarejestrowany w programie Bosch eXtra, to również musi się zarejestrować do „Jesiennych Promocji”, żeby wziąć w nich udział.


W innym wypadku punkty będą się naliczały standardowo i będzie miał dostęp do standardowych nagród