Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.

Data publikacji: 2015-11-24

„Żywioły” - kalendarz Inter Cars 2016.

Cztery żywioły stały się fabułą tegorocznego,dziesiątego już kalendarza planszowego Inter Cars.

Żywioły jako motyw przewodni

Obrazy użyte w tym wydawnictwie są owocem niebagatelnej sesji zdjęciowej. Efekt jest wyjątkowy i pozwala odbiorcy przenieść się w przestworza wód i wiatrów, podziwiać królestwo ognia, a nawet trafić do wnętrza ziemi. Bohaterkami tych miejsc są piękne kobiety, które w zmysłowy sposób podkreślają piękno żywiołów. Każda kolejna karta jest zapowiedzią zupełnie innego spojrzenia na dobrze nam znane zjawiska. 


Odważna sesja zdjęciowa

Znakomity fotograf Voyo Bąkiewicz, z którym Inter Cars współpracuje od kilku lat, dostał tym razem nie lada wyzwanie. Został poproszony o wykonanie sesji o tak różnorodnej scenerii w warunkach studyjnych. Z zadaniem poradził sobie świetnie. Szczególne wyrazy uznania dla modelek, które brały udział w scenach z ogniem – Marty i Zuzy. – powiedział Bąkiewicz po sesji zdjęciowej. – Ogień był jak najbardziej prawdziwy a modelki musiały wykazać się nie lada odwagą i zachowując zimna krew w aktorski sposób zagrać swoje role.


Nowy logotyp Inter Cars umieszczony na kalendarzu

Kalendarz 2016 został opatrzony nowym logotypem Inter Cars, którego premiera odbyła się podczas, obchodzonego na Stadionie PGE Narodowym, Jubileuszu 25-lecia firmy. Jak co roku wydawany jest w bardzo dużym nakładzie bliskim 30 000 egzemplarzy. Podobnie jak w latach ubiegłych będzie dystrybuowany poprzez filie Inter Cars w kraju i za granicą. Do uczestnictwa w jego wydaniu Inter Cars, tradycyjnie już, zaprosił kluczowych dostawców: SKF, Contitech, Bosch, Castrol, Comma, TRW, Febi, Federal Mogul i Lumag. Nowy kalendarz powinien zdobyć niemniejsze uznanie odbiorców niż ubiegłoroczny, nagrodzony na konkursie Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Kalendarzy ZoomArt.  

Na zdjęciach możecie zobaczyć kulisy powstawania sesji zdjęciowej.