Data publikacji: 2017-09-29

Inter Cars wyróżnił ambasadorów Q-Service Truck

Pięć serwisów, zajmujących się naprawą pojazdów ciężarowych, otrzymało od Inter Cars tytuł ambasadorów sieci warsztatowej Q-Service Truck 2017.

16. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów to wyjątkowe wydarzenie, które robi wrażenie rozmachem i profesjonalnym przygotowaniem. Jednym z licznych punktów programu było oficjalne przedstawienie ambasadorów sieci serwisowej Q-Service Truck 2017, których Inter Cars wyróżnił spośród szerokiego grona warsztatów współpracujących ze spółką.

Pięciu właścicieli serwisów, zajmujących się naprawą pojazdów ciężarowych, odebrało w piątek, 22 września, podczas konferencji prasowej Zarządu Inter Cars, certyfikaty ambasadorów sieci. Wybrano ich, biorąc pod uwagę takie czynniki, jak m.in.: największa wartość zakupów, inwestycje w serwis, długość współpracy oraz zaangażowanie w życie sieci, wysoki standard świadczonych usług i identyfikacja z siecią.  

W efekcie zaszczytny tytuł ambasadora otrzymali:

  • „AR-TIR” Jolanta Kęćko
  • PW „ADAMS” Ewa Lachera
  • S.C. Truck Andrzej Ciok
  • Top Service Grzegorz Kądziela
  • Intertransport Sp. z o.o. Robert I Michał Jastrzębscy

Każdy z wyróżnionych serwisów wyróżnia się nie tylko profesjonalnym podejściem do klienta i wysokim poziomem wykonywanych usług, ale również chęcią inwestowania w innowacyjne rozwiązania, personel i infrastrukturę warsztatową. Ponadto wszystkie serwisy aktywnie uczestniczą w rozwoju sieci Q-Service Truck, chętnie dzieląc się z innymi członkami swoją wiedzą i doświadczeniem. 

- Certyfikat ambasadora to  dla mnie szczególne wyróżnienie. Ceremonia przyznania tego tytułu, jak i fakt, że zostałem wybrany spośród klientów Inter Cars w całej Polsce, naprawdę mnie wzruszył – przyznaje Edward Kęćko z „Ar-Tir”, dodając - Z Inter Cars współpracuje od ok. 13 lat. Bardzo cenię sobie szybką dostawę części. Nawet jeśli potrzebuję czegoś rzadko spotykanego, to otrzymuję to w ciągu 4-5 godzin. Z kolei członkostwo w sieci Q-Service Truck umożliwia mi wymianę doświadczeń i informacji z innymi warsztatami, nawiązanie kontaktów zawodowych, a także uzyskanie porady.

- To dla mnie wielkie wyróżnienie, że znalazłem się w gronie ambasadorów Q-Service Truck. Ten tytuł to klamra, spinająca przeszło 20 lat współpracy z Inter Cars. Temat sieci traktuję bardzo emocjonalnie i podchodzę do niej wielkim zaangażowaniem. To zaszczyt, że ktoś docenił moją pracę – podkreśla Paweł Ciok, współwłaściciel N.S.C. Truck, jeden z współzałożycieli sieci Q-Service Truk.

Co ważne, ambasadorzy sieci Q-Service Truck zostali wyłonieni po raz pierwszy, ale nie po raz ostatni. Inter Cars będzie bowiem wręczał ten tytuł sukcesywnie, w kolejnych latach. Oznacza to, że każdy z klientów spółki, reprezentujący ten segment rynku, ma szansę otrzymać certyfikat. 

Warto podkreślić, że nie jest to pierwsza tego typu inicjatywa Inter Cars. W maju firma wyróżniła 10 ambasadorów osobowych sieci warsztatowych. Ich przedstawiciele odebrali certyfikaty i statuetki podczas konferencji inaugurującej otwarcie Europejskiego Centrum Logistyki i Rozwoju ILS.

Q-Service Truck jest pierwszą ogólnopolską siecią warsztatów zajmujących się przeglądami i naprawami pojazdów ciężarowych, przyczep, naczep i autobusów. Organizację tę powołała w 1999 r. firma Inter Cars. Zrzeszone w niej serwisy  pracują pod wspólnym logiem sieciowym, ale zachowują własną tożsamość i niezależność. Celem sieci jest stworzenie miedzy warsztatami stałej i bliskiej współpracy, opartej na wymianie doświadczeń i informacji technicznych. Udział w niej jest potwierdzeniem świadczenia przez serwis usług na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu najlepszej jakości części zamiennych. Dzięki temu, że w skład sieci Q-Service Truck wchodzi wiele serwisów w całej Polsce, jak i za granicą, w przypadku awarii ich klienci mogą liczyć na możliwie najszybszą pomoc oraz naprawę w ramach wspólnej gwarancji.