Data publikacji: 2017-08-25

Hala Wyposażenia Warsztatów podczas 16.Targów

16. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars są źródłem informacji na temat nowości produktowych w branży motoryzacyjnej. Wydarzenie jest wyśmienitą okazją do tego, aby poznać obecnie panujące trendy i nowości rynkowe. Atrakcje zaproponowane przez organizatorów są naprawdę intersujące. Jedną z takich pozycji jest Hala Wyposażenia Warsztatów.

Hala Wyposażenia Warsztatów

Wyposażenie Warsztatów zajmie podczas 16. Targów Inter Cars całą, osobną halę. W porównaniu do poprzednich edycji wydarzenia, strefa ta w tym roku będzie rekordowa pod względem powierzchni. Ekspozycja liczyć będzie bowiem ok. 5,5 tys. m2 i znajdzie się w niej ok. 10 tys. produktów. W hali D na gości czekać będzie tzw. strefa ciężka z m.in. podnośnikami i ogumieniem. Znajdą się tam również: strefa diagnostyczna oraz strefa klimatyzacji, strefa Diesel, strefa pokazująca wiodące oprogramowanie dla mechaników i warsztatów, strefa z narzędziami specjalistycznymi dla branży automotive i wiele innych. W hali Wyposażenia Warsztatów pod jednym dachem zebrani zostaną wiodący producenci i dostawcy Inter Cars. To gwarantuje, że każdy z klientów spółki znajdzie w niej coś, co go zainteresuje. Ekspozycję wzbogacą liczne prezentacje i pokazy obrazujące możliwości produktów.

Wszystkie oferty specjalne i promocje przygotowane przez Dział Wyposażenia Warsztatów z okazji zbliżających się Targów klienci znajdą w specjalnie wydanej publikacji, która trafi do nich jeszcze przed 22 września. Oczywiście nie zabraknie też głównego katalogu WW, który będzie miał swoją premierę tuż przed samym wydarzeniem. Na 400 stronach zaprezentowane będą najważniejsze produkty i oferta Działu. Co ważne, praktycznie wszystko, co zostanie pokazane w katalogu, będzie można na własne oczy zobaczyć, a także dotknąć podczas Targów. Na gości Inter Cars czeka również bardzo atrakcyjna promocja „Supercena targowa na towary z ekspozycji”. W jej ramach będą mogli
nabyć na preferencyjnych zasadach ok. 2 tys. produktów eksponowanych na wystawach (tylko po 1 szt.).

Strefa lakiernicza

Strefa lakiernicza jest częścią Hali Wyposażenia Warsztatów. To miejsce poświęcone wszystkim tym tematom, które dotyczą naprawiania karoserii i nanoszenia lakierów. Na odwiedzjących Targi czeka kilka naprawdę porywających atrakcji. Jedną z nich jest profesjonalna kabina lakiernicza, którą można spotkać w najlepszych warsztatach specjalizujących się w naprawie aut. Specjaliści Inter Cars wraz z ekspertami partnerów przeprowadzą pokazy, podczas których przekażą uczestnikom fachową wiedzę i opowiedzą o najnowszych trendach, dotyczących lakierowania pojazdów. Oprócz tego przygotowana zostanie również rama naprawcza, służąca do naprawy aut powypadkowych, a także miejsce, w którym odbędą się prezentacje dotyczące szlifowania spawów. Ponadto w planie jest jeszcze prezentacja pistoletu do nakładania masy, który pozwoli odwzorować fabryczne nałożenie masy.

16. Targi Inter Cars odbędą się w dniach 22-24 września 2017 r. na błoniach PGE Narodowego w Warszawie. Przez 3 dni na odwiedzających czekać będzie ok. 20 000 m 2 powierzchni wystawowej i 200 wystawców. Dodatkową atrakcją będzie Inter Cars Motor Show, którego partnerami są Castrol oraz Goodyear. To niezwykłe wydarzenie, w którym weźmie udział ponad 50 zawodników z różnych dyscyplin motorsportu. W sobotę wieczorem natomiast Inter Cars zaprosi swoich gości na koncert Roztańczony PGE Narodowy.

Aktualne informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.targi.intercars.com.pl.