Data publikacji: 2017-10-12

Nowy Katalog Wyposażenia Warsztatów II / 2017

Katalog Wyposażenia Warsztatów Inter Cars to dziś najbardziej rozpoznawalna marka w branży motoryzacyjnej. Dzisiejszemu mechanikowi ciężko obsługiwać i serwisować obecne maszyny i pojazdy bez nowoczesnych narządzi i urządzeń.


Dynamicznie rozwijający się rynek wymaga zatem ciągłej nauki, poznawania nowych rozwiązań i tech
nologii. Katalog Wyposażenia Warsztatów spełnia te wszystkie wymagania. Stałe rozwijająca się oferta oraz wciąż rosnące oczekiwania rynku przekładają się na ciągłą rozbudowę naszego katalogu. Katalog wydany jest w jeszcze nowszej i bardziej przejrzystej szacie graficznej, podzielonej na 24 tematyczne podrozdziały zawierające najnowszą i najaktualniejszą ofertę narzędzi, urządzeń oraz akcesoriów na naszym rynku. W wydawnictwie nie mogło zabraknąć nowości, ofert specjalnych oraz promocji przygotowanych dla naszych klientów.

Katalog Wyposażenia Warsztatów Inter Cars to publikacja kierowana do szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej, przemysłowej, agro i nie tylko... Jego czytelnikami są profesjonaliści, zawodowo zajmujący się naprawą, produkcją jak i również majsterkowaniem. Pismo znalazło uznanie szerokiej grupy profesjonalistów zainteresowanych nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami w mechanice samochodowej.

Katalog Wyposażenia Warsztatów dociera bezpłatnie do ponad kilku tysięcy osób, przedstawicieli firm z branży motoryzacyjnej, przemysłowej a także agro. Dostępny jest również na filiach Inter Cars. Publikacja rozdawana jest podczas szkoleń technicznych oraz Show Car a także na ważniejszych wydarzeniach powiązanych z branżą części zamiennych i mechaniki.