Diesel Room

W związku z rosnącym zainteresowaniem profesjonalną diagnostyką i naprawą aparatury wtryskowej do silników Diesel’a postanowiliśmy umożliwić naszym klientom bezpośrednie zapoznanie się z urządzeniami i narzędziami, które oferujemy. W tym celu zostało otwarte centrum szkoleniowo-prezentacyjne w siedzibie naszej firmy w Kajetanach k. Warszawy.

O Diesel Room

Sala szkoleniowa została wyposażona w sprzęt do napraw wtryskiwaczy systemów common rail (sam. osobowe i ciężarowe), imadła, myjki ultradźwiękowe oraz urządzenie diagnostyczno-probiercze do badania tych podzespołów. Obecnie każdy klient, zainteresowany zakupem w/w sprzętu może zapoznać sie z jego możliwościami, sposobem działania oraz wziąć udział w dedykowanym szkoleniu zanim dokona jakiegokolwiek zakupu. Jest to niezwykle istotne z racji kosztowności tego typu wyposażenia. Dodatkowym atutem jest możliwość praktycznego przetestowania danych narzędzi i dokonania ich wyboru według preferencji warsztatu.
Bezpłatne prezentacje przedmiotowych elementów wyposażenia „pracowni diesel’a” prowadzone są po uprzednim umówieniu się z przedstawicielem handlowym jednego z naszych oddziałów na terenie kraju lub bezpośrednio ze specjalistami w centrali.

Galeria

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3