Data publikacji: 2018-04-20

Profesjonalny audyt to więcej zadowolonych klientów

Jak zmiany w warsztacie wpływają na jego ocenę przez klienta? Które obszary działalności serwisu wymagają poprawy, a które są jego mocną stroną? Na te i inne pytania odpowiedzi udziela profesjonalny audyt serwisu. Można go zamówić w Inter Cars i zrobić milowy krok w poprawie obsługi klientów

Profesjonalny audyt to więcej zadowolonych klientów.jpg
Inter Cars, jako lider rynku, wspiera także niezależne serwisy w rozwoju własnej działalności. Tak narodziła się koncepcja audytów, która powstała właśnie w odpowiedzi na rosnące wymagania rynkowe i oczekiwania kierowców. W trakcie badania profesjonalny audytor przyjrzy się ponad 100 punktom działalności serwisu i podpowie, jak wprowadzić zmiany.

Zaufało nam już wiele serwisów – Audyt pozwala z innej perspektywy spojrzeć na sposób funkcjonowania własnej firmy. Korzystając ze spostrzeżeń, możemy wprowadzić rozwiązania sprawdzone w innych serwisach. W natłoku codziennych zadań często pomijamy pewne sprawy, uznając je za mało istotne. Te na pozór drobne niedociągnięcia mogą mieć decydujący wpływ na decyzje podejmowane przez klienta – mówi jeden z właścicieli serwisów, które skorzystały z możliwości sprawdzenia swojej firmy.

To, jak oczekiwania kierowców rozmijają się czasami z tym, co zastają oni w warsztatach i ile jeszcze jest obszarów do poprawy, pokazuje wykres. Dobre wyposażenie to jedno, a z pozoru nieistotne szczegóły w obsłudze często dziś decydują o wyborach klientów. Niejednokrotnie zatrzymują się oni na stacji benzynowej nie tylko i wyłącznie po to, aby zatankować paliwo. Czasami chcą napić się jeszcze dobrej kawy. To, jak audyt może pomóc w zmianie oceny funkcjonowania warsztatu, widać na wykresach. Jak istotny ma to wpływ na biznes, świadczy fakt, że serwisy, które aktywnie uczestniczyły w procesie, na przestrzeni dwóch lat odnotowały średni wzrost przychodów o 46%.

Jeśli i Państwu zależy na wzroście liczby zadowolonych klientów, chcecie poznać mocne strony swojego serwisu oraz usprawniać jego pracę, zachęcamy do skorzystania z oferty Inter Cars. W trakcie audytu wykonana zostanie dokładna diagnoza, która m.in. pokaże mocne strony i elementy wymagające poprawy oraz pomoże usprawnić wiele obszarów. Ponadto klienci otrzymają narzędzia wspomagające obsługę klienta. Pozwoli to zoptymalizować działanie serwisu, lepiej zadbać o potrzeby klientów, a tym samym zarobić więcej. Nie warto czekać dłużej, wystarczy zainwestować 750 zł netto.

Sprawdź, jak zarobić więcej i zamów u siebie wizytę audytora.
Szczegóły na stronie internetowej.

Podobne artykuły

Downsizing w wadze ciężkiej

Downsizing w wadze ciężkiej

O czym należy pamiętać podczas montażu sprzęgła?

O czym należy pamiętać podczas montażu sprzęgła?

Skrzynia biegów w pojazdach użytkowych

Skrzynia biegów w pojazdach użytkowych

Mądrze zarządzaj olejem swojej floty

Mądrze zarządzaj olejem swojej floty