Data publikacji: 2019-04-17

Czyszczenie elementów filtracyjnych

Inter Cars wraz z wiodącym dostawcą układów wydechowych, firmą VANSTAR, oferuje nową usługę – czyszczenie elementów filtracyjnych zainstalowanych w układach wydechowych w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Czyszczenie elementów filtracyjnych_01.jpg
Czyszczenie elementów filtracyjnych_02.jpg

Przy współpracy i za pośrednictwem Inter Cars firma VANSTAR pragnie dotrzeć do jak najszerszego grona klientów detalicznych, użytkujących pojazdy wyposażone w filtry cząstek stałych i katalizatory. Wynika to z faktu, że VANSTAR specjalizuje się w czyszczeniu elementów filtracyjnych zainstalowanych w układach wydechowych.

Czyszczenie to odbywa się w specjalnie do tego celu skonstruowanej maszynie, w której po sprawdzeniu parametrów produktu (stopnia jego zużycia i zapchania), dozowana jest odpowiednia dawka środków czyszczących podawanych do środka elementu filtracyjnego w postaci cieczy. Po procesie czyszczenia filtr poddawany jest ponownemu testowi i pomiarom, w celu sprawdzenia poprawności czyszczenia.

Jak wygląda proces usługi czyszczenia?

  • klient zgłasza się do filii Inter Cars z zapchanym filtrem;
  • zostaje poinformowany o możliwości regeneracji (poprzez czyszczenie) eksploatowanych filtrów, katalizatorów i wydłużenia ich żywotności bez konieczności kupowania nowych, drogich elementów;
  • filia Inter Cars kontaktuje się z działem VANSTAR Service;
  • po otrzymaniu zgłoszenia i ustaleniu wszelkich niezbędnych do rozpoczęcia procesu czyszczenia informacji, VANSTAR wysyła kuriera po odbiór przesyłki na filię Inter Cars. Transport w obie strony pokrywa VANSTAR;
  • VANSTAR czyści i odsyła na filię Inter Cars zregenerowany produkt, na który udziela sześciomiesięcznej gwarancji;
  • Klient odbiera filtr z filii Inter Cars.

O VANSTAR

Firma została założona w 1993 roku. W pierwszych latach działalności wytwarzała elementy układu wydechowego przeznaczone do samochodów ciężarowych produkcji polskiej. Odpowiadając na zapotrzebowanie klientów oferta została poszerzona i obecnie obejmuje kompletne układy wydechowe do wszystkich wiodących marek pojazdów użytkowych. VANSTAR oferuje zaawansowane rozwiązania techniczne układów wydechowych pojazdów użytkowych, maszyn budowlanych i rolniczych oraz agregatów prądotwórczych. Ponadto produkuje rury do wlotu powietrza i układów chłodzenia cieczą.

Przykładowe indeksy w Katalogu Online:

VANUCF001

VANUCF011

VANUCF002

VANUCF012

VANUCF003

VANUCF013

Podobne artykuły