Data publikacji: 2018-08-01

Thermotec z chłodnicami dla rynku agro

Szeroki asortyment marki Thermotec, oferującej części zamienne do układów chłodzenia i klimatyzacji, został wzbogacony o produkty przeznaczone dla maszyn rolniczych oraz budowlanych.

Thermotec_Inter Cars_01.png
Thermotec_Inter Cars_03.jpg
Thermotec_Inter Cars_04.jpg
Thermotec_Inter Cars_02.jpg
Thermotec_Inter Cars_05.jpg

Podobnie jak w przypadku części dla samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, także najnowsze produkty Thermotec dla rolnictwa i branży budowlanej dystrybuowane są w Polsce wyłącznie za pośrednictwem Inter Cars. Lata doświadczeń na tym polu sprawiły, że Inter Cars był naturalnym partnerem do wprowadzenia na nasz rynek nowoczesnych rozwiązań części zamiennych do układów chłodzenia i klimatyzacji dla najbardziej wymagających pojazdów.

Wszystkie produkty Thermotec dla segmentu agro objęte są szczegółową kontrolą jakości, a fabryki, w których są produkowane, posiadają najwyższe standardy spełniające warunki zawarte w normach ISO 9901 oraz ISO TS 16949. Badania jakościowe rozpoczynają się od momentu dostarczenia materiałów niezbędnych do wyprodukowania części. Zgodnie z założonymi standardami, wszystkie półprodukty muszą spełnić określone warunki. Na tym etapie weryfikowana jest jakość komponentów, które zostaną użyte na dalszym etapie produkcji.

W całym procesie kontrolowane są m.in.: funkcjonalność poszczególnych elementów produktu oraz sprawdzenie jego odporności na czynniki zewnętrzne poprzez symulowanie warunków, które mogą oddziaływać na gotowy produkt. Ponadto, dzięki zintegrowanego systemowi kontroli jakości QDA, części przeznaczone do sprzedaży są dodatkowo kontrolowane wyrywkowo, a na podstawie losowo wybranych próbek sprawdzana jest jakość wykonania, prawidłowe zastosowanie, a także przeprowadzane są testy szczelności i funkcjonalności poszczególnych produktów.

Oferta Inter Cars została poszerzona o blisko 70 pozycji, w kolejnych tygodniach będą one jednak systematycznie zwiększane, tak, aby jak najlepiej dopasować się do grupy docelowej.

Przykładowe indeksy w Katalogu Online:

D7AG002TT - Chłodnica silnika (z ramą) CASE IH 500, 600 523/523

D7AG016TT - Chłodnica silnika CASE IH JX 1080 U/1080

D7AG035TT - Chłodnica silnika (z ramą) FENDT 300, 500

D7AG020TT - Chłodnica silnika CASE IH MAXXUM, MXU

D7AG105TT - Chłodnica silnika MASSEY FERGUSON 200 233/234