Data publikacji: 2019-09-20

Prestolite Electric

W ofercie Inter Cars znajduje się ponad 140 referencji marki Prestolite Electric. Są to alternatory i rozruszniki do pojazdów osobowych i ciężarowych.

Prestolite_Electric.jpg

Liczba referencji jest sukcesywnie powiększana o nowe modele. Obecnie Prestolite Electric oferuje dostępność i pokrycie gamą wyrobów 95% parku pojazdów ciężarowych. Firma oferuje wyroby własnej konstrukcji jako zamienniki OEM, ale o podwyższonej mocy. Ich zastosowanie ułatwia start silników w niskich temperaturach. Produkty te wykorzystują rozwiązania techniczne zdecydowanie poprawiające funkcjonalność i trwałość wyrobów. Dobrym przykładem jest modyfikacja rozrusznika marki Denso. Zamiennik Prestolite Electric ma ulepszoną konstrukcję zacisku, eliminującą możliwość jego zerwania przy montażu, co było częstą przyczyną usterek produktów oryginalnych.

Kolejny produkt, którego funkcjonalność została poprawiona to rozrusznik Bosch EV (231), w którym zastosowano cztery satelity.

Prestolite Electric oferuje również alternatory będące zamiennikami wyrobów Bosch i Mitsubishi stosując regulatory napięcia własnej konstrukcji. Są one w pełni zamienne pod względem montażowym i funkcjonalnym z oryginalnymi regulatorami, dzięki czemu nie ma problemów z ich instalacją w pojazdach i komunikacją regulatora z ECU silnika.Przykładowe indeksy w Katalogu Online:

M85R3005SE

M85R3004SE

M85R3003SE

M85R3002SE

M85R3001SEProdukty dostępne są w bieżącej sprzedaży sieci Inter Cars oraz na stronie www.sklep.intercars.com.pl. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z jzajac@prestolite-eu.com