Data publikacji: 2018-05-23

Najnowszy numer Inter Truck już dostępny dla klientów

Do klientów Inter Cars trafił właśnie drugi w tym roku numer kwartalnika Inter Truck. Co tym razem znajdą w nim pasjonaci rynku samochodów ciężarowych?

Banner-IT--1920x1080d.jpg
Tematem otwierającym numer jest podsumowanie polskiego finału Young Car Mechanic, organizowanego w ramach projektu Młode Kadry konkursu, mającego na celu wyłonienie najzdolniejszego mechanika w naszym kraju. W bieżącym numerze czytelnicy znajdą również informacje na temat akcji Pierwszopomocni na drodze, której Inter Cars został jednym z patronów, o kolejnych lokalizacjach szkoleń ShowTruck oraz o debiucie segmentu Marine.

Głównym tematem wydania jest prezentacja programu e-Sowa, kompleksowego rozwiązania do obsługi warsztatu, sklepu motoryzacyjnego lub przechowalni opon. Program ten przenosi warsztat w zupełnie inny wymiar, pozwala m.in. lepiej organizować jego działanie, umożliwia przypisywanie konkretnych zadań poszczególnym mechanikom oraz raportowanie wykonanych przez nich prac. 

Tradycyjnie duża część kwartalnika poświęcona jest dostępnym w Inter Cars produktom dedykowanym rynkowi ciężarowemu. W bieżącym numerze czytelnicy przeczytają m.in. o klockach hamulcowych Danblock, miechach zawieszenia Continental, sprzęgłach Valeo, uniwersalnych parownikach Thermotec czy zaciskach hamulcowych MEI. W numerze także asortyment Dayton, Nissens, REMAN, Gates, Castrol, WAŚ czy Bosch.

Integralna część wydania poświęcona została rynkowi agro oraz naczepom Feber. Z poszczególnych artykułów czytelnicy dowiedzą się m.in. które warsztaty sieci Q-Service Truck serwisują naczepy Febera, poznają też nowe rozwiązanie firmy – lekką naczepę dla przemysłu ciężkiego. W numerze również ciekawy wywiad z Tomaszem Kuźnickim, Dyrektorem Zarządzającym Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o., raport o zautomatyzowanych skrzyniach biegów ZF do pojazdów użytkowych, materiał o oscyloskopach Pico czy warsztatowy poradnik dotyczący nieprawidłowego funkcjonowania sprzęgła w autobusie MB Tourismo.

Najnowsze wydanie Inter Truck niebawem trafi do Klientów w całej Polsce. Już teraz jednak zachęcamy do zapoznania się z wersją elektroniczną czasopisma, dostępną pod tym linkiem.