Data publikacji: 2020-04-21
, autor: Jacek Żytnicki 

Lampy robocze LED uniwersalnego zastosowania

Użytkownicy traktorów i maszyn rolniczych ze względu na warunki oraz pory dnia w jakich pracują, chętnie doposażają swoje pojazdy w dodatkowe oświetlenie. Największym zainteresowanie cieszą się lampy robocze w technologii LED, która już na stałe zagościła we wszelkiego rodzaju pojazdach.

CRK2_lampa_robocza_nowosc.jpg
CRV2_ramki_do_wyboru.jpg
CRV2_lampa_robocza_dwukolorowa.jpg
CRV1_lampa_robocza_owalna.jpg
CRK2_lampa_robocza_nowosc_zamontowana_traktor.jpg
CRC5_zamontowana.jpg

Trwałość i wytrzymałość produktów, możliwość pracy w trudnych warunkach oraz oszczędność energii to czynniki które wpływają na wybór oświetlenia do maszyn i pojazdów rolniczych. Na rynku znajdziemy szeroką ofertę lamp i reflektorów, dzięki którym niewielkim kosztem można sobie ułatwić życie i podnieść skuteczność pracy.

W obecne trendy rynkowe doskonale wpisuje się asortyment polskiego producenta, firmy WESEM, która od ponad 40 lat produkuje i dostarcza oświetlenie do pojazdów, w tym posiada bardzo bogaty wybór lamp roboczych LED dla sektora rolnictwa.

Firma projektuje i produkuje wyroby we własnym zakresie, a fakt że cała produkcja odbywa się w Polsce, pozwala na pełną kontrolę tego procesu, a co za tym idzie dbanie o wysoką jakość i odpowiadanie na potrzeby odbiorców. Produkty poddawane są badaniom i analizom we własnym laboratorium. WESEM prowadzi testy starzeniowe oraz wytrzymałościowe, badając m.in. odporność lamp na wibracje, korozję, promieniowanie UV, niskie i wysokie temperatury. To wszystko daje gwarancję uzyskania trwałego i solidnego produktu. Lampy są pyłoszczelne i wodoszczelne, co pozwala na używanie ich w trudnych warunkach polowych.

Na pewno wartym uwagi jest nowy produkt firmy WESEM, uniwersalna lampa robocza CRK2 w popularnym kompaktowym rozmiarze 105x105. Produkt doskonale wpasuje się we wnęki i przestrzenie z ograniczoną ilością miejsca. Modyfikacja umiejscowienia uchwytu oraz sposoby jego regulacji dają możliwość założenia lampy w wybrany sposób, w tym bardzo estetyczny montaż reflektora na tylnej części powierzchni. Lampa znajduje zastosowanie nie tylko w pojazdach rolniczych, ale także maszynach budowlanych i samochodach.

Dobierając lampę CRK2 można wybierać z dwóch opcji strumienia świetlnego:

  • 800 lm – dedykowana dla użytkowników, którzy szukają alternatywy dla lamp halogenowych i chcą wymienić stare lampy halogenowe na nowe ledowe (nr ref. CRK2A.54100.00);
  • 1600 lm – dedykowana dla użytkowników potrzebujących podczas prac polowych doświetlenia większego obszaru (nr ref. CRK2B.54200.00).

Podsumowując, technologię LED i optymalnie dobrane parametry zamknięto w przemyślanym produkcie w bardzo dobrej, jak na swą klasę, cenie.

Innymi produktami, które cieszą się stałym zainteresowaniem są:

  • owalna lampa robocza CRV1 – dla tych którzy potrzebują dużo światła – najmocniejsza lampa w ofercie producenta o strumieniu świetlnym 4000 lm (nr.ref: CRV1B.52301.01),
  • mała okrągła lampa CRC5 – dla tych, którzy potrzebują do montażu lampy o małych gabarytach, a dającej dużą ilość światła (nr ref. CRC5B.50001.01),
  • dwukolorowa lampa robocza CRV2 – dla lubiących różnorodność i doceniających nieszablonowy wygląd produktu (ramki mogą być wykonane w kolorze szarym, czarnym, czerwonym, żółtym i niebeskim (ramka szara - nr ref: CRV2A.49600).

Wszystkie wskazane lampy posiadają wysoką klasę kompatybilności elektromagnetycznej – nie zakłócają radia. W ofercie polskiego producenta użytkownicy mogą wybierać wśród wielu opcji, możliwości montażu czy wzorów. Lampy doceniane są za bardzo dobrą jakość w rozsądnej cenie, solidność i trwałość oraz nowoczesne wzornictwo.