Data publikacji: 2018-06-01

Coraz więcej agro w Inter Cars

Inter Cars sukcesywnie poszerza ofertę asortymentową skierowaną do rynku rolniczego. Jedną z nowości tego segmentu są produkty S-TR.

S-TR_logo.png
Coraz więcej agro w Inter Cars_02.jpg
Coraz więcej agro w Inter Cars_03.jpg
Coraz więcej agro w Inter Cars_01.jpg
S-TR to marka o uznanej renomie, która  od dawna sprawdza się w pojazdach ciężarowych. Teraz o możliwościach oferowanych przez nią produktów będą mogli przekonać się również użytkownicy innych segmentów, do sprzedaży w Inter Cars trafiły bowiem właśnie części układu kierowniczego do pojazdów rolniczych i budowlanych – na początek ponad 300 referencji.

Ekstremalne warunki, w jakich pracują te maszyny, wymuszają stosowanie elementów wykonanych z najwyższej jakości materiałów, przy produkcji których wykorzystuje się najbardziej zaawansowane technologie. Wynika to z faktu dużych obciążeń, jakim poddawane są poszczególne części układu kierowniczego. Dlatego w procesie produkcyjnym wykorzystuje się m.in. teflonowe łożyskowanie, tulejowanie połączenia końcówki kierownicy czy o-ring zatrzaskowy.

Cała produkcja odbywa się z wykorzystaniem systemu kontroli jakości QDA, co pozwala na szybką i elastyczną rejestrację danych z cyfrowych i analogowych przyrządów pomiarowych oraz umożliwia automatyczne raportowanie o stanie jakości na produkcji. Wszystkie części S-TR opuszczające fabrykę przechodzą wielokrotne testy i trafiają na rynek jako wyselekcjonowany produkt najwyższej jakości. Każdy z nich objęty jest dwuletnią gwarancją.

Przykładowe indeksy w Katalogu Online:

STR-10A078 - Drążek kierowniczy wzdłużny (L-398mm) JOHN DEERE
STR-20A196 - Końcówka drążka kierowniczego (M20x1,5mm, L-70mm) FENDT
STR-20A609 - Końcówka drążka kierowniczego (M24x1,5mm, L-238mm) MASSEY FERGUSON
STR-11A104 - Przegub osiowy (dł.180; M22/1,5 RHTmm) JOHN DEERE
STR-11A117 - Przegub osiowy (dł.225; M28/1,5mm) NEW HOLLAND, JCB