Data publikacji: 2019-06-17

Chińska ofensywa

Założona w 1975 roku firma Shandong LingLong Tire Co., Ltd. to wyspecjalizowany i produkujący na szeroką skalę producent opon nastawiony na technologię i wysoką wydajność.

Chińska ofensywa (7).jpg
Chińska ofensywa (10).jpg
Chińska ofensywa (9).jpg
Chińska ofensywa (8).jpg
Chińska ofensywa (6).jpg
Chińska ofensywa (1).jpg
Chińska ofensywa (4).jpg
Chińska ofensywa (5).jpg
Chińska ofensywa (2).jpg
Chińska ofensywa (3).jpg

Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości opon do samochodów osobowych (PCR), opon radialnych do lekkich ciężarówek R17.5’ i R19.5’ (LTR) oraz opon do samochodów ciężarowych i autobusów (TBR).

Shandong LingLong Tire Co., Ltd. jest wiodącym oponiarskim przedsiębiorstwem przemysłowym na rynku chińskim, które utworzyło bazy produkcyjne w kilku chińskich miastach (Zhaoyuan, Dezhou, Liuzhou) oraz w Tajlandii. W sierpniu 2018 roku LingLong ogłosił, że w Serbii powstaje kolejna fabryka produkcyjna poza granicami Chin. Ponadto, LingLong posiada swoje centra ds. Badań i Rozwoju w chińskiej prowincji Zhaoyuan, w Pekinie i Ameryce Płn. Firma posiada również Biuro ds. Testów w Europie, założone w celu rozwoju najnowocześniejszych technologii. Produkty firmy LingLong są sprzedawane do ponad 180 krajów i regionów. Są one akceptowane przez prawie 60 producentów pojazdów, również klasy premium.

Firma Shandong LingLong Tire Co., Ltd. produkuje opony pod wieloma markami, między innymi CrossWind oraz LingLong, które są dostępne w ofercie Inter Cars. Marka CrossWind oferuje opony ciężarowe i autobusowe, a LingLong opony rolnicze i przemysłowe. Wysoka jakość produktów gwarantuje klientom bezpieczeństwo, komfort oraz dobre przebiegi. W gamie opon ciężarowych znajdziemy zarówno opony dalekobieżne, regionalne, budowlane, a także zimowe. Każdy klient może