Data publikacji: 2018-12-04

Bądź widoczny, zwłaszcza w zimie

Doświetlenie na jesienno-zimowe wieczory i noce w trasie jest niezbędne. Długie transporty, niespodziewane naprawy na drogach czy prace w terenie po zmroku stają się bardziej komfortowe z nowoczesnym oświetleniem dodatkowym LED od polskiego producenta – firmy Wesem.

CRC5_www.jpg
Wesem_InterCars_03.jpg
Wesem_InterCars_01.jpg
Wesem_InterCars_04.jpg
Technologia LED na stałe zagościła w codziennym życiu. Także kierowcy mogą cieszyć się niezaprzeczalnymi atutami w związku z jej użyciem w reflektorach stosowanych w pojazdach. Polska firma WESEM projektuje i produkuje lampy na światowym poziomie. Charakteryzują się solidnością i trwałością, wydajnością i nowoczesnym wzornictwem. Sztandarowe produkty firmy dostępne w ofercie:

CRC5D.51656 – uniwersalna lampa robocza z rączką i magnesem – tegoroczna nowość, lampa, która powinna znaleźć się w posiadaniu każdego użytkownika pojazdu. Reflektor mający zaledwie 87 mm średnicy pozwala uzyskać strumień światła nawet 2000 lumenów. Uniwersalność lampy zapewniają: przewód spiralny o długości 8 m wpinany do gniazda zapalniczki, hermetyczny wyłącznik, rączka oraz uchwyt magnetyczny umożliwiający umieszczenie lampy w praktycznie dowolnym miejscu na pojeździe.

Reflektor znajduje szerokie zastosowanie w motoryzacji jako dodatkowe źródło światła. Wspiera kierowcę w niespodziewanych sytuacjach na drodze lub okolicznościach, gdy potrzebne jest doświetlenie w obrębie pojazdu lub dookoła niego. To także użyteczny nabytek do pojazdów specjalnych oraz doskonały pomysł na nieszablonowy prezent dla większości użytkowników pojazdów.

Reflektory Fevor LUM1.50800, LUM1.50850, LUM2.51200 – lampy drogowe LED ze światłem pozycyjnym LED, które na stałe już zagościły na rynku, doceniane przez użytkowników samochodów terenowych i ciężarowych.

Jest to lampa z drogową pasją, stworzona zarówno dla koneserów oświetlenia, jak i amatorów dobrych lamp, którzy chcą się wyróżnić. Technologia LED sprawia, że lampa jest energooszczędna (30W) i wydajna (ok. 30 000 godzin ciągłej pracy). 6-ściodiodowe światło drogowe daje naturalną, przyjazną dla oka barwę, a włączone reflektory (l.c. 50) zapewniają nawet do 500 m jasnej drogi przed maską pojazdu. Stwarza to prawdziwy komfort podczas długich transportów czy długodystansowych wypraw.

Reflektor wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem, a jest to jednocześnie praktyczny i użyteczny produkt w bardzo rozsądnej jak na swą klasę produktów cenie. Posiada estetyczną osłonę, której można używać w przypadku potrzeby zakrycia reflektora.

Wszystkie komponenty do obu lamp produkowane są w Polsce, a każda faza produkcji jest kontrolowana zgodnie z obowiązującym w firmie systemem jakości ISO 9001:2015.


Dane techniczne/cechy:

Wymiary: Ø 180 mm lub Ø 220 mm
Funkcje światła: drogowe, pozycyjne
Moc: 27 W, 3 W
Napięcie: 12 V-24 V
Klasa szczelności: IP67, IP69K
Liczba cechowania: 25 lub 50
Dopuszczalne napięcie pracy: 10,5 V-30 V
Materiał obudowy: aluminium
Materiał szyby: szkło
Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją