Data publikacji: 2020-03-17

Zadbaj o swoje zdrowie i bezpieczeństwo

Uprzejmie informujemy, że mimo ogólnej sytuacji w kraju związanej z koronawirusem, jesteśmy do dyspozycji naszych klientów. Filie Inter Cars pracują i realizują zlecenia w całej Polsce. Wszystkie procesy realizowane są na bieżąco z zachowaniem wszelkich przewidzianych procedur bezpieczeństwa, a dostawy towarów nie są zagrożone.

jestemy-do-dyspozycji-2.jpg

Pracownicy Inter Cars zostali wyposażeni we wszelkie narzędzia i środki ochrony zdrowia podnoszące bezpieczeństwo ich oraz klientów, ponieważ w tej chwili jest to dla nas najwyższy priorytet! Jednocześnie chcemy podkreślić, że klienci stale mogą na nas liczyć. Jesteśmy ich codziennym wsparciem w biznesie i stabilnym partnerem handlowym, który rozumie powagę sytuacji. W każdym momencie służymy radą i pomocą. Wierzymy, że działając razem, dzięki naszej elastyczności, największej sieci sprzedaży i sprawnej logistyce, przetrwamy trudne chwile!

  • Przedstawiciele handlowi Inter Cars, sprzedawcy i dyrektorzy regionalni są dostępni pod mailem i telefonem.
  • Zamawiaj bezpiecznie przez Katalog Online lub e-Catalog(e-Cat)
  • Wszystkie procesy są realizowane.
  • Wszystkie lokalizacje działają.
  • Dostawy towaru są realizowane niezmiennie.
  • Kierowcy i kasjerki zostali wyposażeni w niezbędne środki odkażające i bezpieczeństwa.
  • Jesteśmy uwrażliwieni na zdrowie Klientów i pracowników, dlatego zadbaliśmy o dostawy i zapasy środków odkażających, maseczek i rękawiczek.

Dzięki wykorzystaniu Katalogu Online znacząco ograniczymy niebezpieczeństwo zarażenia się koronawirusem, a zamówienia klientów będą realizowane możliwie jak najszybciej. Z naszej strony prosimy o dokonywanie przemyślanych zakupów, w celu zminimalizowania zwrotów i związanych z tym zagrożeń wynikających z wielokrotnego przekazywania towaru pomiędzy klientami, naszymi filiami i magazynem centralnym.

Jeśli w wyjątkowych sytuacjach klienci zdecydują się na osobistą wizytę w filii, prosimy  o bezwzględne zachowanie wszelkich możliwych środków ostrożności.


Inter Cars zaleca:

Szczegółowych informacji odnośnie realizacji zamówień uzyskać można telefonicznie we wszystkich filiach Inter Cars, u Przedstawicieli Handlowych oraz na stronie internetowej https://intercars.com.pl

Życzymy Państwu dużo zdrowia.

Zespół Inter Cars

#zamawiajbezpiecznie #KatalogOnline #eCat #InterCars