Data publikacji: 2020-05-19

Szkolenie online – Zarządzanie warsztatem w kryzysie cz.5

W czwartek 21 maja o godzinie 17:00 zorganizowany zostanie kolejny, piąty już webinar dotyczący zarządzania warsztatem w kryzysie. Tym razem tematem przewodnim wirtualnego spotkania będzie: „Nowa grupa klientów. Jak ich zdobyć i zamienić na stałych klientów warsztatu?”

zarzadzanie-fhd-6.jpg

Epidemia COViD-19 to dla wielu firm konieczność otwarcia się na nowych klientów i metody ich pozyskania oraz zatrzymania przy sobie. Nie inaczej jest w warsztatach samochodowych, które dzielnie walczą ze skutkami koronawirusa, oferując kierowcom coraz to nowsze usługi.

Właścicielom warsztatów z pomocą przychodzi Inter Cars wraz ze swoją akcją #pomagamypomagać. Jednym z filarów programu są darmowe webinary, podczas których eksperci poruszają wiele istotnych tematów, które mogą zainteresować przedsiębiorców z branży motoryzacyjnej.

W kolejnym, piątym już webinarze prowadzący poruszą takie tematy jak:

  • Jak stworzyć i weryfikować bazę klientów?
  • Elementy wpływające na nowego klienta,
  • Jak obsłużyć klienta, aby wrócił do warsztatu?

Aby zapisać się na webinar, wystarczy wejść w link https://bit.ly/2LFJrrA i wypełnić odpowiedni formularz.

Więcej na temat webinarów i samej akcji #pomagamypomagać znaleźć można na stronie https://intercars.com.pl/pomagamypomagac.

W akcję zaangażowani są: Castrol, ZF Aftermarket, Bosch, Schaeffler, Mann Filter, Filtron, Delphi, Febi, Varta /Clarios, Contitech, Valeo, Osram, Magneti Marelli, Vredestein, Bridgestone i Goodyear.