Data publikacji: 2020-02-04

Szkolenia branżowe – luty 2020 rok

Mawia się, że sukces jest wynikiem dobrych decyzji. Decyzje biznesowe natomiast są wypadkową potrzeb i zastosowanych rozwiązań. Szkolenia techniczne zarówno dla rynku osobowego, jak i ciężarowego, mają za zadanie odpowiadać na potrzeby klienta, który poszukuje profesjonalnej, szybkiej i kompleksowej obsługi. Warsztaty, które do stałego harmonogramu swojej działalności, wpisały szkolenia pracowników, czerpią z tego zarówno policzalne, jak i niepoliczalne korzyści. Wiedza w branży daje pracownikowi pewność siebie, doświadczenie i profesjonalizm, klientowi zaś zapewnia zadowolenie i bezpieczeństwo, a właścicielowi warsztatu możliwość tworzenia dobrej, stabilnej marki.

TW201989.jpg

W tym miesiącu przygotowanych zostało 19 szkoleń technicznych dla rynku osobowego i 2 dla ciężarowego.

Szkolenia osobowe

Jak co miesiąc Inter Cars z wybranymi dostawcami, tym razem z Magneti Marelli, Hengst, Delphi, Betis i KYB, przygotował dla swoich klientów pakiety tematyczne, których celem jest podwyższanie kompetencji polskich warsztatów. W lutym podczas szkoleń specjaliści z wielu dziedzin branży motoryzacyjnej będą starali się odpowiedzieć na pytania dotyczące między innymi: układu klimatyzacji samochodowej, techniki hybrydowej, turbodoładowania silników, podstaw elektroniki czy diagnostyki i obsługi automatycznej skrzyni biegów.

Zgodnie ze statystykami podawanymi przez Europejskie Stowarzyszenie Producentów Samochodowych, średni wiek samochodów osobowych na polskim rynku wynosi 14 lat. Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego podaje natomiast, że po polskich drogach jeździ dwa razy więcej aut kupionych jako używane, niż nowych. Głównie są to samochody sprowadzane z krajów Europy Zachodniej. Jednocześnie bioprzepisy, które starają się kontrolować jakość pojazdów na naszych drogach, wymuszają niejednokrotnie na warsztatach ciągłe doszkalanie się nie tylko w tematyce technicznej konkretnych marek aut, ale również w zakresie norm, przepisów i jakości poszczególnych elementów samochodowych. Szkolenia techniczne, które proponuje Inter Cars, mają za zadanie nie tylko naukę, stanowią również możliwość spotkania się ze specjalistami, którzy doradzą jak stosować się do europejskich i polskich przepisów.  

Na szkolenia można zapisywać się TUTAJ

SZKOLENIA OSOBOWE

Szkolenia ciężarowe

Dla rynku ciężarowego rok 2020 rozpocznie się spokojniej. Dwa szkolenia, które odbędą się w Filii Inter Cars Czosnów zapraszają na teoretyczne i praktyczne spotkania dotyczące filtracji pojazdów silnikowych i automatycznej skrzyni biegów ZF AS-Tronic. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z tematyką samego szkolenia i spotkania ze specjalistami, którzy odpowiedzą również na wszystkie inne pytania.

Na szkolenia można zapisać się TUTAJ.

SZKOLENIA CIĘŻAROWEDołączone pliki

Podobne artykuły

Rodzina e-narzędzi – niezawodna pomoc w prowadzeniu warsztatu

Rodzina e-narzędzi – niezawodna pomoc w prowadzeniu warsztatu

Pandemia koronawirusa –  czy jazda samochodem jest dozwolona?

Pandemia koronawirusa – czy jazda samochodem jest dozwolona?

Księgowość elektroniczna w czasie epidemii?

Księgowość elektroniczna w czasie epidemii?

Akcesoria dla złotej rączki

Akcesoria dla złotej rączki