Data publikacji: 2020-01-27

Profesjonalne warsztaty magazynowe w Europejskim Centrum Logistyki i Rozwoju ILS

Europejskie Centrum Logistyki i Rozwoju ILS to obiekt, który imponuje zarówno swoją powierzchnią, jak również zaawansowaniem technologicznym maszyn, które można w nim znaleźć. To m.in. z tego powodu budynek w Zakroczymiu został wytypowany jako miejsce warsztatów organizowanych przez redaktorów pisma Nowoczesny Magazyn, które odbędą się 27 lutego.

Europejskie Centrum Logistyki i Rozwoju ILS_06.jpg

Profesjonalne Warsztaty Magazynowe w Europejskim Centrum Logistyki i Rozwoju ILS to okazja do tego, aby przyjrzeć się wyposażeniu centrum dystrybucyjnego i jego działaniu, pozwalającemu na posortowanie nawet 500 000 sztuk i wydanie do 60 000 paczek w ciągu jednego dnia.

Osoby, które zdecydują się wziąć udział w warsztatach będą mogły zobaczyć obiekt, w którym składowane i sortowane są towary od rozmiaru S do XXL, z czego część wymaga specjalnych stref przechowywania. To także szansa, aby porozmawiać z kierownikami i menedżerami odpowiedzialnymi za stworzenie tego projektu.

Podczas warsztatów będzie można:

  • dowiedzieć się, jak z 350 000 pozycji asortymentowych w ciągu 45 minut skompletować zamówienie i wydać je dla filii zlokalizowanej w okolicach Warszawy,
  • zobaczyć, jakie instalacje automatyczne funkcjonują w Europejskim Centrum Logistyki i Rozwoju ILS i dowiedzieć się, jakie efekty przyniosła automatyzacja w procesie kompletacji zamówień,
  • poznać sposób ILS na weryfikację asortymentu, który jest zwracany do magazynu centralnego z punktów dystrybucyjnych Inter Cars,
  • usłyszeć, jakie były newralgiczne elementy przy planowaniu i uruchamianiu Europejskiego Centrum Logistyki i Rozwoju ILS, związane z integracją systemów informatycznych w ramach jednego procesu.

Wydarzenie dedykowane jest wszystkim praktykom z branży, managerom i dyrektorom logistyki oraz tym, którzy pracują w szeroko pojętym łańcuchu dostaw. Więcej informacji o nim znaleźć można TUTAJ.

Podobne artykuły

Pandemia koronawirusa –  czy jazda samochodem jest dozwolona?

Pandemia koronawirusa – czy jazda samochodem jest dozwolona?

Najłatwiejszy sposób wyszukiwania części!

Najłatwiejszy sposób wyszukiwania części!

Rodzina e-narzędzi – niezawodna pomoc w prowadzeniu warsztatu

Rodzina e-narzędzi – niezawodna pomoc w prowadzeniu warsztatu

Księgowość elektroniczna w czasie epidemii?

Księgowość elektroniczna w czasie epidemii?