Data publikacji: 2019-09-17

Odkryj polskie strony Ford Trucks

Od połowy września dla użytkowników w Polsce dostępne są już nowe strony internetowe Ford Trucks! Miłośnicy  samochodów ciężarowych otrzymali do dyspozycji dwie witryny: jedną w całości poświęconą ofercie wchodzącego na rynek gracza, drugą – dedykowaną flagowemu produktowi Ford Trucks, modelowi F-MAX.

FMAX_Q Service Truck.jpg

Na stronie ford-trucks.plużytkownicy znajdą pełną ofertę produktową marki, dostępną dla klientów w naszym kraju – cały wachlarz podwozi budowlanych, podwozi drogowych oraz ciągnik siodłowy w postaci flagowego modelu, F-MAX’a. Na stronie znajduje się również pełna oferta pojazdów komunalnych, a także informacje o usługach posprzedażnych: obsłudze serwisowej pojazdów ciężarowych, obsłudze u klienta, gwarancji, pomocy drogowej czy pakietów serwisowych.

W zakładce kontaktowej znajdują się adresy wszystkich punktów sieci dealerskiej i serwisowej, nie tylko tych zlokalizowanych w Polsce, ale w całej Europie. Ponadto na stronie użytkownicy mogą zapoznać się z krótką historią Ford Trucks – firmy z ponad 40-letnią historią, przeczytać o oferowanych przez polskiego dealera usługach dodatkowych oraz odkryć najświeższe informacje związane z obecnością marki w naszym kraju.

W ramach strony Ford Trucks powstała także podstrona fmax.ford-trucks.pl, na której znaleźć można wszystkie najważniejsze informacje związane z modelem F-MAX, Samochodem Ciężarowym 2019 roku. Klienci mogą na niej samodzielnie skonfigurować najlepsze dla siebie auto, poznać je za pomocą kamery 360 stopni, zarówno z wnętrza kabiny, jak i z zewnątrz ciężarówki, a także zapoznać się szczegółowo ze specyfikacją techniczną F-MAX’a. Dla użytkowników pragnących zgłębić swoją wiedzę na temat najlepszego ciężarowego samochodu tego roku, przygotowane zostały dedykowane zakładki, w których dokładnie opisane zostały największe zalety związane z eksploatacją, designem, komfortem, technologią oraz mocą nowego F-MAX’a.

Poznaj szczegóły, dowiedz się więcej i odkryj świat ciężarówek na nowo. Dodaj do ulubionych ford-trucks.pl oraz fmax.ford-trucks.pl.

Podobne artykuły

Klienci Inter Cars okiełznali motoryzacyjne potwory

Klienci Inter Cars okiełznali motoryzacyjne potwory

Z ostatnim dniem września Inter Cars zakończył promocję Express Klub

Z ostatnim dniem września Inter Cars zakończył promocję Express Klub

Nowoczesny filtr paliwa Hengst Blue.maxx już w Polsce

Nowoczesny filtr paliwa Hengst Blue.maxx już w Polsce

Dal(EKO)wzroczna działalność Inter Cars

Dal(EKO)wzroczna działalność Inter Cars