Data publikacji: 2017-07-12

Nowy Inter Truck już dostępny

Już wkrótce do naszych klientów dotrze najnowsze wydanie magazynu Inter Truck. W środku można znaleźć ważne informacje, porady i teksty produktowe z branży ciężarowej.

W aktualnym numerze czytelnicy przeczytają m.in. zapowiedź 16 Targów Inter Cars i, specjalnie przygotowywanej na to wydarzenie, osobnej strefy ciężarowej. Targi są jednym z najważniejszym tematów tego numeru. Co więcej, w wydaniu czytelnicy znajdą również zaproszenia na to wydarzenie.


Na łamach Inter Truck nie brakuje również pełnego przeglądu najważniejszych dla nas wydarzeń z ostatnich tygodni, jak np. uroczyste otwarcie Europejskiego Centrum Logistyki i Rozwoju ILS czy rozwój struktury filialnej. Na czytelników czekają także interesujące artykuły na tematy branżowe oraz materiały dostarczające tak potrzebnej mechanikom wiedzy technicznej. Ponadto Inter Truck to źródło najbardziej aktualnych informacji dotyczących oferty Inter Cars, nowości w asortymencie spółki oraz spółek zależnych, jak np. Feber, a także narzędzi wspierających pracę serwisów ciężarowych, m.in. Katalogu Online, Bio Service i bazy informacji techniczno-diagnostycznych.

Inter Truck to kwartalnik wydawany przez Inter Cars i kierowany do profesjonalistów z branży ciężarowej.

Najnowsze, lipcowe wydanie w najbliższych dniach trafi do naszych klientów w całej Polsce. Już teraz zachęcamy też wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z wersją elektroniczną dostępną na stronie: truck.intercars.com.pl/inter-truck-lipiec-2017/

Podobne artykuły

Sierpniowe szkolenia Inter Cars

Sierpniowe szkolenia Inter Cars

Program „Młode Kadry” – trampolina do sukcesu!

Program „Młode Kadry” – trampolina do sukcesu!

Inter Cars modernizuje siedzibę i dodaje energii

Inter Cars modernizuje siedzibę i dodaje energii

Snow & Music Days 2018 – Musisz tam być!

Snow & Music Days 2018 – Musisz tam być!