Data publikacji: 2019-05-14

Nowości Nissens – zbiorniki wyrównawcze do samochodów ciężarowych

Nissens, specjalista w chłodzeniu silnika i klimatyzacji samochodowej, wprowadził niedawno do oferty zbiorniki wyrównawcze układów chłodzenia silnika dedykowane do pojazdów ciężarowych.

Nowości Nissens.jpg

Nowa linia produktowa obejmuje na chwilę obecną 24 referencje, a pozostałych 12 referencji jest w opracowaniu. Oferta zawiera zbiorniki do popularnych pojazdów ciężarowych tj. MAN, Scania, Renault, Volvo, DAF, Iveco i Mercedes. Aktualna oferta pokrywa aplikacje do ponad 360 modeli ciężarówek.

Wszystkie zbiorniki zostały zaprojektowane, wykonane i przetestowane w celu uzyskania najwyższej jakości i trwałości produktu. W procesie przygotowania produktu zbiorniki zostały poddane m.in. testom odporności na wibracje, impulsy ciśnienia, cykle rozszerzalności cieplnej oraz testom na rozerwanie nadciśnieniem.

Większość oferty zawiera w kartonie, w komplecie, w cenie produktu, wysokiej jakości korki oraz czujniki (adekwatnie do kompletacji produktów OE), przez co zbiorniki są gotowe do szybkiego montażu przez mechaników. Zbiorniki dostarczane w komplecie z dodatkowymi elementami (tj. korki i/lub czujniki) oznaczone są w katalogu Nissens ikoną – logo First Fit. Doboru zbiorników wyrównawczych Nissens można dokonać np. z poziomu katalogu online Nissens, dostępnego dla każdego bez konieczności logowania, pod adresem www.nissens.com.pl/katalog.

Zbiornik wyrównawczy Nissens wystartował z powodzeniem w motosporcie, gdzie liczy się wysoka wytrzymałość i trwałość części zamiennych – korzysta z niego czterokrotny champion FIA Truck Race, Jochen Hahn. Zbiorniki Nissens są dostępne w Polsce poprzez sieć największych dystrybutorów części zamiennych do pojazdów ciężarowych.

Przykładowe indeksy w Katalogu Online:

NIS 996024

NIS 996036

NIS 996054

NIS 996042

NIS 996051

Główne cechy zbiorników Nissens:

  • wysokiej jakości produkt, zaprojektowany i wszechstronnie przetestowany;
  • wzmocnione króćce przyłączeniowe (wybrane referencje);
  • każdy produkt testowany na szczelność;
  • wysokiej jakości korki i czujniki, w komplecie z produktem (wybrane referencje);

(WYBRANE REFERENCJE)

  • łatwy dobór produktów poprzez precyzyjny i czytelny katalog Nissens;
  • 2 lata gwarancji.