Data publikacji: 2019-08-29

Meta już blisko! Kto znajdzie się w grupie laureatów i odbierze nagrody

Zbliża się koniec wielkiej promocji Supercar Club z Inter Cars. Sprawdź swoje miejsce w rankingu i odbierz fantastyczne nagrody!

Pałac_w_Wojanowie_latem.jpg
Lamborghini-Huracan.jpg
Lamborghini-Aventador.jpg
Ferrari-488-Spider.jpg
Bentley-Conti-SS.jpg
Audi-R8-1.jpg
06_PałacWojanów.jpg
03_PałacWojanów.jpg

Od lutego, kiedy to rozpoczęła się akcja, uczestnicy starali się podkręcać swoje plany zakupowe, krok po kroku przesuwając się w rankingach, widocznych w Katalogu Online. Ich celem było znalezienie się na miejscach premiowanych, gwarantujących odebranie nagrody.

W pierwszym tygodniu września poznamy laureatów, którzy wykazali się największym zaangażowaniem i dynamicznie kontrolowali swoje miejsce zajmowane w rankingu. Laureaci będą podzieleni na 5 grup, a w każdej grupie pojadą 3 samochody oraz samochód prowadzący.

Zwycięzcy odbiorą następujące nagrody: Dwudniowy pobyt  w arystokratycznym  Pałacu Wojanów, historycznej rezydencji, należącej niegdyś do pruskiej rodziny królewskiej (woj.dolnośląskie). Zakwaterowanie i wyżywienie. Pełną adrenaliny 400-kilometrową trasę po Sudetach, podczas której zwycięzcy poprowadzą najbardziej ekskluzywne samochody świata (osoby zajmujące najwyższe miejsca w stawce będą miały możliwość poprowadzić najlepsze samochody).Kliknij i zobacz jakie nagrody czekają na zwycięzców!