Data publikacji: 2020-09-07
, autor: Jacek Żytnicki 

Mechanicy z własną mikrowitryną od Diesel Technic

Zgodnie z motto „Wspieramy profesjonalnych mechaników” zespół Parts Specialists firmy Diesel Technic służy pomocą oraz poradami wszystkim pracownikom warsztatów i flot. Cel: sprawić, by współpracownikom w warsztatach pracowało się lepiej, przekazując praktyczne porady i wskazówki związane z markami produktów DT Spare Parts i SIEGEL Automotive.

2020-07-PL-Banner-Inter-Cars-2160x1080px.jpg

Diesel Technic oferuje najlepszą możliwą pomoc nie tylko za pośrednictwem własnej mikrowitryny, lecz również w ramach HelpDesku — narzędzia, za pomocą którego pracownicy zespołu Parts Specialists odpowiadają na indywidualne pytania. Obecnie międzynarodowy zespół Parts Specialists oferuje również bezpłatne szkolenia dla wszystkich profesjonalnych mechaników. Pozwalają one na bezpośrednią wymianę doświadczeń, ponadto podczas szkoleń przekazywane są wartościowe informacje dotyczące funkcji oraz wyzwań związanych z różnymi produktami, a uczestnicy uzyskują informacje na temat procesu rozwoju i zapewnienia jakości produktów w firmie Diesel Technic.

Oprócz tego pracownicy warsztatów mogą korzystać z dodatkowej pomocy za pośrednictwem instrukcji montażu i filmów dostępnych na kanale YouTube zespołu Parts Specialists.

Dla wszystkich, którzy zarejestrują się w Premium Shop pod adresem premiumshop.dt-spareparts.com i zamówią biuletyn firma przygotowała specjalny powitalny upominek. Za pośrednictwem biuletynu Parts Specialists jego subskrybenci regularnie otrzymywać będą  informacje o nowościach i nadchodzących wydarzeniach.

Dodatkowo kupując produkty marki DT Spare Parts, wszyscy klienci otrzymują kody koron podane na etykietach produktów. Kody te można następnie wymienić na atrakcyjne nagrody dostępne w witrynie Premium Shop. Na udziale w programie najbardziej skorzystać mogą zwłaszcza aktywni użytkownicy Premium Shop, mający co najmniej 50 000 koron. Zyskają oni wyjątkowe korzyści, takie jak możliwość otrzymania zaproszenia na wydarzenie organizowane przez zespół Parts Specialists lub wycieczkę do firmy Diesel Technic, której wszystkie koszty pokryją organizatorzy.

Podobne artykuły

Ford Trucks wyróżniony platynowym Hermesem

Ford Trucks wyróżniony platynowym Hermesem

BDO, czyli co?

BDO, czyli co?

Leasing 3 raty x 99 zł na urządzenia wyposażenia warsztatów

Leasing 3 raty x 99 zł na urządzenia wyposażenia warsztatów

Ponad 50 000 entuzjastów motoryzacji w jednym miejscu!

Ponad 50 000 entuzjastów motoryzacji w jednym miejscu!