Data publikacji: 2019-05-27

Majowy Inter Truck trafił do klientów

Majowy numer kwartalnika Inter Truck przywitał czytelników wywiadem odsłaniającym kuluary gorącego Rajdu Dakar, nowinkami technicznymi i planami na energooszczędny warsztat. Przedsmak lata czytelnikom gwarantują  również artykuły o akcjach Express Klub oraz Dookoła Świata z Inter Cars.

IT-1310x380.jpg

Wywiad z Darkiem Rodewaldem – mechanikiem Teamu De Rooy – to nie tylko historia młodego chłopaka z Olesna, który znalazł swoje miejsce i robi karierę w holenderskim zespole jeżdżącym w Rajdzie Dakar. To przede wszystkim historia o determinacji i spełnianiu marzeń. Skala wysiłku i bezsenności, jako składowe sukcesu, przybliżają nam zaplecze jednego z najtrudniejszych rajdów samochodowych.

Drugi wywiad, jaki znajdziemy w tym numerze – rozmowa z Tadeuszem Kłosem, właścicielem firmy spedycyjno-transportowej, należącej do Q-Service Truck – to kolejny dowód na to, że dążenie do samorealizacji daje nie tylko satysfakcję, ale również sukces biznesowy.

W Aktualnościach znajdziemy feedback dotyczący Katalogu Online. Cieszymy się, że użytkownicy serwisu zgłaszają do nas swoje propozycje zmian, które możemy wprowadzać i przekuwać na sprawniejszą i bardziej satysfakcjonującą współpracę firmy Inter Cars z klientami.

W dalszej części czasopisma, w dziale Agro znalazły się nowości od dostawców sprzęgieł i opon. Dział Produktów natomiast przygotował bardzo ciekawy artykuł o fotowoltaice i jej wpływie na rozwój współczesnego warsztatu. Idąc dalej tym tropem, przeczytamy również o korzyściach i zagrożeniach wprowadzania do polskich firm elektrycznych samochodów dostawczych.

Czasopismo w wersji drukowanej dostępne jest już w renomowanych warsztatach, a z jego elektroniczną wersją można zapoznać się na stronie internetowej.