Data publikacji: 2020-01-16

MAHLE Aftermarket gotowe do uruchomienia sprzedaży w styczniu

W związku z nabyciem całkowitego udziału w firmie Behr Hella Service przez firmę MAHLE Aftermarket, z dniem 1 stycznia 2020 roku wszystkie dotychczasowe działania Behr Hella Service zostają przeniesione do firmy MAHLE.

BHS_Thermal_Management.jpg

Nowe centrum logistyczne we Wrocławiu, które w przyszłości będzie hubem dystrybucji produktów układów chłodzenia w samochodach osobowych, ciężarówkach, pojazdach rolniczych oraz maszynach budowlanych jest obecnie towarowane. Pozwoli to firmie MAHLE zapewnić wysoki poziom dostępności produktów i krótki czas realizacji dostaw oraz zapewni skalowalność oferty produktowej. Centra logistyczne MAHLE Aftermarket w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Turcji, Rosji, Brazylii, USA i Chinach są również wyposażone i gotowe do przyjmowania zamówień.

Dzięki szerszej ofercie produktów do układów chłodzenia i zarządzania temperaturą, MAHLE zwiększa swój udział w rynku coraz bardziej znaczących pojazdów elektrycznych.  Kontrola temperatury jest jednym z najważniejszych elementów prawidłowej pracy pojazdów zasilanych elektrycznie. 

- Reakcja naszych klientów na uruchomienie kampanii była bardzo pozytywna. Warsztaty są świadome wyzwań płynących ze zmian w mobilności oraz z zastosowania różnorodnych rozwiązań technologicznych i liczą na nasze wsparcie w tej kwestii. Będziemy im pomagać, dostarczając rozwiązania zapewniające szybką i prawidłową diagnostykę pojazdów, wsparcie rozwiązań serwisowych, odpowiednie informacje oraz oczywiście części zamienne – powiedział Olaf Henning, Dyrektor Zarządzający oraz Vice-Prezes MAHLE Aftermarket.

Aby pomóc warsztatom zapoznać się z nową gamą produktów do układów chłodzenia, MAHLE Aftermarket oferuje również szkolenia produktowe oraz te dotyczące technik serwisowania i naprawy konkretnych marek samochodów dostępnych w urządzeniach serwisowych i diagnostycznych.  Dzięki temu MAHLE pozycjonuje się jako pewny dostawca rozwiązań warsztatowych na przyszłość.

O MAHLE

MAHLE to wiodący międzynarodowy partner producentów pojazdów silnikowych oraz dostawca rozwiązań dla przemysłu motoryzacyjnego, jak również pionier w projektowaniu rozwiązań dla przyszłej mobilności. Oferta produktowa grupy to produkty dla kluczowych elementów napędów oraz układów klimatyzacji pojazdów silnikowych — zarówno do pojazdów z silnikami spalinowymi, jak i elektromobilnych. W 2018 roku Grupa osiągnęła obroty w wysokości około 12,6 miliarda euro, zatrudniając ponad 79 000 pracowników w ponad 30 krajach w 160 zakładach produkcyjnych.

O MAHLE Aftermarket

MAHLE Aftermarket dostarcza szeroką gamę produktów i usług w oryginalnej jakości sprzętu dla warsztatów handlowych i motoryzacyjnych na całym świecie.  Oprócz standardowych części zamiennych, takich jak części silnika, filtry, turbosprężarki i komponenty mechatroniczne, MAHLE Service Solutions oferuje pełne rozwiązania do diagnostyki i naprawy pojazdów, jak również programy szkoleniowe. MAHLE Aftermarket obecny jest w 25 lokalizacjach na całym świecie, zatrudniając około 1 700 pracowników. W 2018 roku oddział firmy osiągnął obrót w wysokości ponad  928 milionów euro.

Podobne artykuły