Data publikacji: 2019-06-10

Ford Trucks wjeżdża do Polski!

Ford Trucks ogłasza strategiczne partnerstwo z Q-Service Truck Sp. z o.o. – jedynym dystrybutorem marki w Polsce.

FMAX BG5.jpg
FMAX kırmızı.jpg

Na mocy zawartego porozumienia Q-Service Truck Sp. z o.o. stanie się jedynym importerem i pojazdów Ford Trucks w naszym kraju. Firma zajmie się również dystrybucją części zamiennych oraz sprzedażą używanych ciężarówek. Docelowo sieć dilerska Ford Trucks Polska obejmie dziesięć oddziałów zajmujących się sprzedażą i serwisem pojazdów, a finalnie kolejnych dziesięć otrzyma autoryzację do napraw pojazdów.

Wspólne partnerstwo Ford Trucks i Q-Service Truck Sp. z o.o. podpisane zostanie 13 czerwca 2019 roku w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre w Warszawie.

Ford Trucks to jeden z największych producentów samochodów ciężarowych na świecie. Firma produkuje całą gamę pojazdów - w tym ciągniki siodłowe, ciężarówki budowlane oraz pojazdy specjalistyczne. Sprawdzone rozwiązania w zakresie jakości, trwałości i wydajności to postawa międzynarodowej strategii firmy, konsekwentnie wdrażanej w życie od ponad pół wieku. Ford Trucks działa obecnie w całej Europie Środkowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i w Rosji, konsekwentnie rozwijając działalność na trzech kontynentach. Firma posiada już zbudowaną sieć obsługi posprzedażnej w Europie Zachodniej, a w chwili obecnej prowadzi negocjacje z dilerami na terenie Włoch, Portugalii i Hiszpanii. Od czerwca do tego strategicznego partnerstwa dołączy również Polska z siecią dystrybucji Q-Service Truck.

Q-Service Truck Sp. z o.o. to należąca do grupy Inter Cars SA firma będąca autoryzowanym przedstawicielem ZF Friedrichshafen AG w zakresie napraw  skrzyń biegów. To również autoryzowany diler specjalizujący się w sprzedaży samochodów osobowych i ciężarowych marki Isuzu. Od połowy czerwca portfolio firmy powiększa się o dystrybucję pojazdów ciężarowych Ford Trucks. Firma Q-Service Truck Sp. z o.o., podpisując umowę importerską, zostaje w ten sposób jedynym importerem tej marki w Polsce. Tym samym wybrane warsztaty zrzeszone w sieci Q-Service Truck zyskają możliwość autoryzacji marki Ford Trucks i serwisowania wszystkich modeli  tegoż producenta.

Podobne artykuły

Meta już blisko! Kto znajdzie się w grupie laureatów i odbierze nagrody

Meta już blisko! Kto znajdzie się w grupie laureatów i odbierze nagrody

Stwórz stronę internetową Twojego warsztatu z Inter Cars! Sprawdź jak działa System AI

Stwórz stronę internetową Twojego warsztatu z Inter Cars! Sprawdź jak działa System AI

Dal(EKO)wzroczna działalność Inter Cars

Dal(EKO)wzroczna działalność Inter Cars

W zgodzie ze środowiskiem

W zgodzie ze środowiskiem